شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰

اینستاگرام یک راه جدید برای مرور کردن پست‌ها جدید معرفی می‌کند

1

اینستاگرام در حال آزمایش روشی مشابه مرور استوری به جای اسکرول کردن پست‌ها در این شبکه اجتماعی است.

به گزارش گروه اقتصادی قدس آنلاین، احتمال دارد در آینده‌ای نزدیک قابلیت مرور کردن سریع و بی دردسر استوری‌ها را در بخش‌های دیگر اینستاگرام هم مشاهده کنیم. یک اسکرین شات به اشتراک گذاشته شده از یک کاربر اینستاگرام نشان می‌دهد که اینستاگرام یک راه جدید برای مرور کردن پست‌ها جدید معرفی می‌کند. در این روش جدید، برای دیدن پست‌ها فقط کافی است یک پست را لمس کنیم، همانگونه که استوری‌ها را مرور می‌کنیم.

حالا، اینستاگرام در مصاحبه‌ای با TechCrunch تأیید کرده است که روش جدید مرور کردن پست‌ها در بخش اکسپلور این شبکه اجتماعی در حال تست شدن است. سخنگوی این شرکت درباره این قابلیت جدید گفته است: «ما همیشه در حال تست کردن راه‌ها برای بهبود تجربه کاربران در اینستاگرام هستیم و شما را به اشخاص و چیزهایی که دوست دارید، نزدیکتر می‌کنیم.» وی همچنین اعلام کرده است که این روش جدید در اصل برای مرور کردن پست‌هایی در نظر گرفته شده است که اشخاص آن‌ها را فالو می‌کنند.

اینستاگرام در حال حاضر هم از یک ویژگی اتوماتیک برای مرور کردن ویدئوهایی که در بخش اکسپلور وجود دارند، فعال کرده است که ویدئوها به سمت بالا حرکت می‌کنند و تک تک پخش می‌شوند. پیش از این هم زمان جشن هالووین، ویدئوهایی با موضوع یکسان را پیشنهاد داد اما برای تصاویر بهترین کاری که می‌شد انجام داد این بود که فقط با یک لمس باز شوند، مدتی روی صفحه دیده شوند و از صفحه خارج شوند؛ همانگونه که استوری‌ها در اینستاگرام عمل می‌کنند.

این قابلیت که نام آن Tap to Advance نامیده می‌شود برای اولین بار توسط Snapchat معرفی شد. این قابلیت نیاز ندارد که شست خود را روی صفحه نگه دارید و برای اسکرول کردن آن را مدام جابجا کنید. این قابلیت همچنین تمام مدیا را به صورت تمام صفحه باز می‌کند. مزیت دیگر Tap to Advance این است که کاربران می‌توانند در آن تبلیغات را به راحتی مشاهده کنند.

حال باید دید اینستاگرام می‌تواند جی اسنپ چت را به عنوان محبوبترین شبکه اجتماعی در بین نوجوانان هم بگیرد یا خیر.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.