یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۵

در نامه بسیج دانشجویی دانشگاه صداوسیما تاکید شد

اعلام حمایت از اقدامات رئیس رسانه ملی در تغییر نسل مدیران بازنشسته

1

بسیج دانشجویی دانشگاه صداوسیما از اقدامات رئیس رسانه ملی در تغییر نسل مدیران بازنشسته، اعلام حمایت کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی قدس آنلاین، بسیج دانشجویی دانشگاه صداوسیما طی نامه‌ای به رئیس رسانه ملی پیرامون موضوع جوان گرایی نوشت: ما بسیجیان دانشگاه صداوسیما بر اساس مسئولیت اعتقادی و حرفه ای خود، ضمن حمایت قاطع از اقدامات شجاعانه حضرتعالی در تغییر نسل مدیران و کارکنان بازنشسته، اعلام می‌داریم در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری فرزندان بسیجی رسانه ملی را در این مسیر در کنار خود ببینید.

در ابتدای این نامه آمده است: پرودگار متعال را شاکریم که در ظل عنایات کریمانه اش در این برهه حساس کنونی، باور به آینده ای روشن در سازمان صداوسیما در دل های دوستداران انقلاب جوانه زده؛ جوانه ای که انشاالله با سرپنجه درایت و اندیشه شما تبدیل به درختی تنومند رسانه ملی در فردای این نهاد حیاتی خواهد شد.

در ادامه تاکید شده است: پس از سال‌ها رسانه ملی در نقطه عطفِ تاریخش قرار گرفته و اقدامات شایسته اخیر جنابعالی حاکی از اراده و عزم جدی شما در تجدید نسل درعرصه مدیریتی سازمان صداوسیما دارد. در این خصوص بسیج دانشجویی دانشگاه صداوسیما نکاتی را خیرخواهانه به عرض شما می‌رسانیم.

این تشکل دانشجویی تاکید کرد: طی چهار دهه گذشته در سازمان صدا و سیما حلقه بسته ای از مدیران فرهنگی-رسانه ای شکل گرفته است که در دوران های مختلف در مناصب عالیه حضور داشته اند اما هیچگاه پاسخگوی ناکارآمدی های خود نبوده و همواره عناوین ارزشی و انقلابی را سپر بلای خود می کردند. مدیران خسته و ناکارآمدی که بسیاری از مشکلات فعلی سازمان صداوسیما، نتیجه عملکرد نامناسب و محافظه کارانه آنهاست و شما نجیبانه با وجود همه مشکلات به وجود آمده، صبوری به خرج داده و بنا به مصالحی با کار و تلاش بیشتر سعی در جبران این نقصان داشته اید.

در ادامه امده است: تدوام این روند علاوه بر فرسایش توان نیروهای پیش برنده سازمان، امید را در نسل جدید انقلابی نسبت به تحول بنیادین در مهمترین دستگاه فرهنگی کشور کمرنگ می کند. لذا بنا بر نظر صاحبنظران دلسوز، اگر تغییری در سطوح مدیریتی صورت نگیرد آینده ای جز به تعطیلی کشاندن دانشگاه عمومی در پیش نخواهد بود. خوشبختانه با شجاعت و جسارت حضرتعالی در طی ماه های گذشته و انتخاب جوانانی شایسته و انقلابی در سمت های مدیریتی برخی شبکه ها و سایر بخش های مختلف رسانه ملی، بارقه های امید در دل جبهه فرهنگی انقلاب و دلدادگان انقلاب اسلامی ایجاد شده است.

در قسمت دیگری تاکید شد: هر چند که همین اقدامات در شروع کار از هجمه های گسترده منافقین داخلی و دشمنان خارجی بی نصیب نمانده، اما تغییرات مثبت صورت گرفته بر روی آنتن تلویزیون، نشان از درستی مسیر و انتخاب شایسته شما دارد. در این خصوص این نکته ضروریست که جریان روشنفکری هم سعی در نفوذ در رسانه ملی در پوشش جوانگرایی دارد که انتظار می رود اقدامات لازم برای جلوگیری از این امر صورت گیرد.

این تشکل دانشجویی تاکید کرد: انتظار بسیج دانشجویی از شما به عنوان یک مدیر با سابقه انقلابی و درخشان در مسیر تحقق انتظارات مقام معظم رهبری (دامت برکاته) این است که با اجرای قاطعانه و بدون تسامح قانون منع بکارگیری بازنشستگان، در برابر موانع احتمالی ایستادگی کرده و به مانند ماه های گذشته حلقه بسته مدیران در مهمترین دستگاه فرهنگی کشور شکسته شود و زمینه برای نیروهای تازه نفس و خوشفکر انقلابی در رسانه ملی فراهم آید.

در پایان آمده است: اعتماد شما به جوانانی که با روحیه و منش انقلابی و کارآمدیشان در مقایسه با برخی مدیران بی انگیزه و بی رمق فعلی امتحان خوبی پس دادند، نشان از آن دارد که ان شالله دوران جدیدی در سازمان صداوسیما شروع شده است. ما بسیجیان دانشگاه صداوسیما بر اساس مسئولیت اعتقادی و حرفه ای خود، ضمن حمایت قاطع از اقدامات شجاعانه حضرتعالی در تغییر نسل مدیران و کارکنان بازنشسته، اعلام می داریم در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری (حفظه الله ) فرزندان بسیجی رسانه ملی را در این مسیر در کنار خود ببینید.

منبع: فارس

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.