دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۵

مربی برتر فوتبال البرز در سال ۹۶:

اُکسین شانسی برای رسیدن به لیگ برتر ندارد

دودانگه

البرز- مجید دودانگه معتقد است اُکسین (ریحان) علیرغم داشتن ترکیبی از بازیکنان نامی و شاخص شانسی برای حضور در لیگ برتر ندارد.

مجید دودانگه مربی برتر فوتبال البرز در رده بزرگسالان در گفتگو با خبرنگار قدس آنلاین اظهار کرد: اُکسین با هزینه بسیار بسته شد وشاهد حضور یک مربی لیگ برتری و بازیکنان شاخص در آن بودیم اما از سوی مقابل خروجی این تیم به لحاظ فنی خوب و مورد انتظار نبوده است.

وی افزود: به نظرم این هزینه کرد اُکسین توقعات از این تیم را از همان آغاز فصل بالا برد و در نهایت شرایط به گونه ای رقم نخورده است که انتظار می رفت.

دودانگه تصریح کرد: چند بازی این تیم را از نزدیک تماشا کرده ام و معتقدم بی انگیزگی کادرفنی و برخی بازیکنان کاملا مشهود بود و بر روند فنی تیم اثر منفی داشت.

این مربی باسابقه البرزی در ادامه فقدان استراتژی در نزد کادرفنی قبلی را یکی از علل عدم نتیجه گیری تیم اکسین دانست و گفت: در این خصوص معتقدم کم کاری شده است.

وی تغییرات کادرفنی را مورد اشاره قرارداد و گفت: نصرتی حضور نخست خود را بر روی نیمکت یک تیم تجربه می کند و اطلاعی از اینکه چه دوره های مربیگری را گذرانده را ندارم اما معتقدم کار این تیم برای ادامه مسابقات سخت است و روزهای دشواری را برای نماینده البرز شاهد خواهیم بود.

مربی شهدای رزکان البرز در فصل گذشته لیگ زیرگروه کشور ادامه داد: تیم با تفکرات وسلیقه تاکتیکی فراز کمالوند بسته شده و قطعا حضور یک مربی دیگر میتواند چالش برانگیز باشد.

وی در پایان به ارزیابی فنی مربیان البرزی پرداخت و گفت: به نظرم بار علمی مربیان فوتبال البرز در دوسال اخیر بهبود پیدا کرده و به شکلی خودجوش مربیان راغب به یادگیری بیشتر و دانش افزایی هستند که این موضوع اتفاق خوبی است و می تواند برای فوتبال البرز در آینده اثربخش باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.