شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز خبر داد

برگزاری نهمین نمایشگاه کتاب البرز از ۲۵ آذر در محل پارک شهید چمران کرج

کتاب البرز

البرز - ناصر مقدم ازبرگزاری نهمین نمایشگاه بزرگ کتاب البرز از ۲۵ آذر ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین ،ناصر مقدم مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز پیش از ظهر امروز (شنبه) در نشستی خبری که در اداره کل فرهنگ وارشاد البرز برگزار شد، اظهار کرد: نهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان البرز از ۲۵ لغایت ۳۰ آذرماه در محل پارک شهید چمران کرج برگزار خواهد شد.

وی افزود: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته مقرر شد تا حدود ۳۰۰ ناشر در این نمایشگاه شرکت کنند و تا به امروز ۵۰۰ ناشر ثبت نام کرده اند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با بیان اینکه نحوه وچگونگی انتخاب ناشران شرکت کننده در نمایشگاه کتاب البرز بر عهده موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران است، گفت: پیش بینی می شود این موسسه متناسب با عملکردی که در استانهای دیگر داشته زمینه حضور ۳۰۰ ناشر را در این نمایشگاه فراهم کند.

مقدم خاطرنشان کرد: دراین نمایشگاه علاوه بر ۱۳۰غرفه اصلی  وعرضه کننده کتاب در قالب غرفه هایی مجزا برنامه های جانبی نیز دراین نمایشگاه برگزار شود.

این مسئول در ادامه گفت:برنامه های جانبی این نمایشگاه شامل رو نمایی از کتاب، عصر شعر، نقد کتاب، ایستگاه نقاشی کودکان، غرفه های ویژه ایثار و شهادت، امر معروف و نهی از منکر، اجرای نمایشگاه های خیابانی، کارگاه های آموزش نویسندگی ومعرفی افرادی که در حوزه کتاب فعالیت دارند.

وی اضافه کرد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هم دراین نمایشگاه غرفه ای را خواهد داشت و سایر برنامه ها نیز در این نمایشگاه برگزارمی شود.

مقدم بابیان اینکه در این نمایشگاه، کتاب با تخفیف ۲۰ درصدی عرضه خواهد شد، گفت: از ۳۰۰ ناشر شرکت کننده در این نمایشگاه ۱۳ ناشر متعلق به استان البرز است همچنین برای ارائه بن کتاب ۵ کتابفروشی درسطح شهر هماهنگ شده تا بن تخفیف کتاب را به مراجعه کنندگان توزیع کنند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرزدرپایان  گفت: نمایشگاه کتاب البرز ۲۵ آذر ماه ساعت ۱۰ صبح با حضورمسئولین کشوری و استانی افتتاح خواهد شد و ساعت کار نمایشگاه هر روز از ساعت ۱۴ الی ۲۱ خواهد بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.