شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۴

مرگ مرموز زن مسنی که با همسرش بگومگو داشت

78

زن مُسن که با همسرش اختلاف و بگومگو داشت، با ضربه به سرش به کام مرگ فرورفت.

به گزارش گروه اجتماعی قدس آنلاین، ساعت ۱۶ روز گذشته (۱۶ آذر جاری) مأموران کلانتری ۱۴۸ انقلاب اسلامی در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند زن مُسنی در طبقه پنجم یک منزل مسکونی در خیابان جمالزاده به کام مرگ فرورفته است.

دقایقی بعد از اعلام این خبر قاضی مرادی؛ بازپرس امور جنایی تهران به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی در محل حادثه حاضر شده و مشغول تحقیقات درباره متوفی شدند.

شوهر متوفی در اظهارات اولیه مدعی شد که همسرش به علت نامعلومی به کام مرگ فرو رفته و از علت مرگ وی بی‌خبر است در حالیکه بررسی محل حادثه و جسد متوفی نشان داد وی بر اثر ضربه به سرش جان باخته است.

شوهر متوفی در اظهارتش مدعی شد که با همسرش اختلافات داشته و گفت: همسرم به من گفت حالش بد است و استراحت می‌کند، من نیز به استراحت مشغول شدم و زمانیکه از خواب بیدار شدم، دیدم همسرم حالش بد شده و تکان نمی‌خورد و موضوع را به اطلاع پسرم رساندم.

بررسی اظهارات شوهر متوفی نشان داد وی ساعت ۱۵ روز گذشته پسرش را در جریان قرار داده در صورتی که حدود ۱۲ ساعت از مرگ متوفی می‌گذرد.

با توجه به اظهارات ضد و نقیض شوهر متوفی، دستور بازداشت وی توسط قاضی مرادی؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت صادر شد و تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.