سه‌شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۹

تلویزیون رول‌ شدنی ال‌جی، سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه می‌شود

1

براساس آخرین گزارش‌ها، انتظار می‌رود که ال‌جی در سال ۲۰۱۹، تلویزیون رول ‌شدنی خود را معرفی و به بازار عرضه کند.

به گزارش گروه اقتصادی قدس آنلاین، باوجودی که خبرهای ضد و نقیضی در مورد زمان معرفی گوشی هوشمند تاشدنی ال‌جی منتشر شده است؛ اما براساس آخرین خبرها، انتظار می‌رود که تلویزیون هوشمند رول شدنی ال‌جی در سال ۲۰۱۹ رونمایی و به بازار عرضه شود.

یکی از منابع آگاه، خبرهای جدیدی در مورد تلویزیون رول شدنی ال‌جی در اختیار خبرگزاری بلومبرگ قرار داده است. همان‌طور که می‌دانید، نمونه‌ی اولیه‌ی تلویزیون هوشمند رول‌شدنی ال‌جی، در نمایشگاه CES ۲۰۱۸ به‌نمایش گذاشته شد. در آن مقطع زمانی مشخص نبود ال‌جی چه زمانی قصد دارد تلویزیون رول‌شدنی خود را معرفی کند؛ اما آخرین خبرها حاکی از آن است که ال‌جی، سال آینده‌ی میلادی تلویزیون رول شدنی خود را به‌ بازار عرضه خواهد کرد تا در دسترس کاربران قرار گیرد.

نمایشگر ۶۵ اینچی OLED این تلویزیون، امکان رول شدن و قرار گرفتن در جعبه‌ی پایین تلویزیون را دارد. همچنین کاربران می‌توانند تنها از بخشی از نمایشگر برای نمایش دادن تصویر استفاده کنند. براساس اعلام بلومبرگ، احتمال دارد ال‌جی در ماه فوریه و در کنگره‌ی جهانی موبایل، اولین گوشی ۵G خود را معرفی کند. ال‌جی و اسپرینت اعلام کرده‌اند که قصد دارند در نیمه‌ی اول سال ۲۰۱۹، اولین دستگاه خود را با قابلیت پشتیبانی از شبکه‌ی ۵G به بازار عرضه کنند.

ماه گذشته نیز Engadget گزارشی در مورد تلویزیون رول‌شدنی ال‌جی منتشر کرد. ظاهرا در برخی اسناد داخلی شواهدی مبنی بر تصمیم ال‌جی برای معرفی نمایشگر رول‌شدنی در ماه ژانویه و در نمایشگاه CES ۲۰۱۹ رویت شده بود. همچنین، در آن مقطع زمانی، ایوان بلس وEngadget پیش‌بینی کرده بودند که ال‌جی گوشی هوشمند تاشدنی نیز به‌نمایش خواهد گذاشت. اما منبع آگاهی که اطلاعات را در اختیار بلومبرگ قرار داده است، نظر دیگری دارد.

باید منتظر باشیم ببینیم در نهایت ال‌جی چه محصولاتی را در سال ۲۰۱۹ رونمایی خواهد کرد.

منبع: زومیت

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.