شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۲

الفضلی: قهرمانی جام ملت‌ها بهترین تصویر پایان همکاری کی‌روش با ایران است

1

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کویت معتقد است فتح جام قهرمانی ملت‌های آسیا توسط ایران می‌تواند بهترین تصویر برای پایان همکاری کی‌روش با کشورمان باشد.

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین، خالد الفضلی گفت: معتقدم جام قهرمانی ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ در غرب این قاره می‌ماند و ایران بیشترین شانس را برای فتح آن خواهد داشت. در میان قدرت‌های سنتی موجود ژاپن آن قدرت کافی برای رسیدن به قهرمانی ندارد و استرالیا به عنوان قهرمان دوره قبلی این رقابت‌ها سطح فنی مورد انتظار را از خود نشان نداد.

این بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کویت ادامه داد: من تیم‌های غرب آسیا را نامزدهای اصلی فتح جام قهرمانی ملت‌های ۲۰۱۹ می‌بینم و فکر می‌کنم ایران نزدیک‌ترین تیم برای رسیدن به تاج قدرت با بهره‌مندی از بازیکنان برجسته و نام بزرگش است. معتقدم کارلوس کی‌روش، سرمربی پرتغالی انگیزه زیادی دارد تا با کسب جام قهرمانی ملت‌های آسیا بهترین تصویر را از خود در پایان دوران همکاری‌اش با ایران به جای بگذارد.

همچنین عادل السلیمی، ستاره پیشین تیم ملی فوتبال مصر نیز در مصاحبه با روزنامه الوطن قطر گفت: تیم‌های ملی ژاپن، کره‌جنوبی، استرالیا و ایران برای رسیدن به قهرمانی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ مبارزه می‌کنند. رقابت‌های بسیار سخت و نزدیکی را در این دوره شاهد هستیم و تمامی تیم‌ها به خوبی مهیا شدند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.