شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۸

ال‎کلاسیکوهای ترسناک در راهند

پیچیده مثل برنامه بارسا و رئال

1

بارسلونا و رئال مادرید در حالی باید در نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا به مصاف هم بروند که هر دو تیم برنامه‎ای فشرده دارند و بازی‌هایی سخت برایشان پیش رو است.

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین، با این شرایط که قرار است دو تیم فوتبال بارسلونا و رئال مادرید در نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا مقابل هم قرار گیرند، مشخص شد که هر دو تیم از حالا به بعد برنامه بازی‌ پیچیده و دشواری دارند.

دو غول فوتبال اسپانیا قرار است در تاریخ ۶ فوریه به مصاف هم بروند. این بازی رفت خواهد بود و در نیوکمپ برگزار خواهد شد.

بارسلونا قرار است در تاریخ ۲ فوریه یک بازی از لالیگا و مقابل والنسیا انجام دهد و دیگری هم ۱۰ فوریه مقابل اتلتیک بیلبائو است. دو بازی بعد هم در ۱۶ فوریه مقابل وایادولید و ۲۵ فوریه مقابل سویا است. حالا به این برنامه فشرده باید دو بازی حساس مقابل رقیبی سرسخت مثل رئال هم اضافه شود.

شرایط برای رئال مادرید هم آسان‌تر از این نیست. این تیم باید اول در تاریخ ۶ فوریه مقابل سرسخت‌ترین رقیبش یعنی بارسا قرار گیرد. بعد از آن در تاریخ ۹ فوریه باید مقابل اتلتیکومادرید بازی کند و دو روز بعد به آمستردام سفر کند تا در بازی رفت لیگ قهرمانان مقابل آژاکس قرار گیرد.

در تاریخ ۱۶ یا ۱۷ فوریه این تیم میزبان خیرونا خواهد بود و بازی بعدشان در لالیگا در تاریخ ۲۳ فوریه و مقابل لوانته است. بازی برگشت مقابل بارسا در جام حذفی هم ۲۶ یا ۲۷ فوریه خواهد بود و دوباره در تاریخ ۲ مارچ در لالیگا باید به مصاف بارسا برود و بعد از آن بازی برگشت مقابل آژاکس برایشان پیش رو است.

منبع: مهر

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.