دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸

بیانیه نمازگزارن جمعه و جوانان انقلابی بشرویه

بیانیه,نمازگزاران جمعه

لوایح FATF با سیاست های کلی نظام مغایرت دارد و به صلاح کشور و به ویژه اقتصاد و امنیت مردم نیست.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین از بشرویه ,نمازگزاران جمعه و جوانان انقلابی ستاد نماز جمعه بشرویه با صدور بیانیه ای  از اعضای محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام خواسته اند تا نسبت به عدم تصویب لوایح FATF اقدامی انقلابی داشته باشند متن این بیانیه به شرح زیر است :

                                                                

                                                                 بسم الله الرحمن الرحیم

(ولن ترضی عنک الیهودولن نصاری حتی تبع ملتهم  )یهودونصاری ازشماراضی نخواهند شدتازمانیکه شما ازآنهاپیروی کنید قرآن کریم

«  این معاهدات( کنوانسیون های بین المللی) ابتدا در اتاق های فکر قدرت های بزرگ و برای تامین منافع و مصالح آنها پخت و پز می شود و سپس با پیوستن دولت های همسو یا دنباله رو یا مرعوب، شکل به ظاهر بین المللی می گیرد به گونه ای که اگر کشور مستقلی مانند ایران آنها را قبول نکند، او را مورد هجوم شدید قرار می دهند که مثلا ۱۵۰ کشور پذیرفته اند؛ شما چطور آن را رد می کنید؟"

حضرت امام خامنه ای( حفظه الله)

اعضای محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام

سلام علیکم

حضور پررنگ و چشمگیر مردم در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی نشان از بصیرت و روح انقلابیگری در آحاد جامعه ایران اسلامی بود. این حضور به همه نشان داد که انقلاب اسلامی ایران با تکیه به مردم از پس سخترترین تحریم ها و تنگناترین موقعیت ها برخواهد آمد.

بی شک شکرانه چنین مردمی از سوی مسئولین جز با خدمت به آنها راه دیگری ندارد. مردم عزیز ایران اسلامی پیامی روشن به همه آنهایی که عزمشان در حل مشکلات به سستی گرویده است دادند که حاضر نیستند عزت را فدای مصلحت اندیشی های کاذب نمایند.

در روزهای پیش رو لوایحی در مجمع تشخیص مصلحت نظام بررسی خواهد شد که با عزت ملی ناسازگار است و متاسفانه برخی از مسئولین پیوست مصلحت را بر آن چسبانده اند. به استناد اصل ۱۱۲ قانون اساسی، مجمع تشخیص مصلحت نظام موظف است که مانع از تصویب لوایحی شود که خلاف موازین شرع و مغایر با مصلحت نظام است.

لوایح FATF با سیاست های کلی نظام مغایرت دارد و به صلاح کشور و به ویژه اقتصاد و امنیت مردم نیست. تصویب این لوایحِ آمریکایی_اروپایی، یعنی اشراف اطلاعاتی دشمنان قسم خورده انقلاب، بر منابع و سیستم های مالی کشور و اعمال خواست های غرب مفلوک در مورد افراد و شرکت هایی که مورد تحریم های ظالمانه قرار گرفته اند.

در نگاه حاکم بر FATF، اشخاص ونهادهای انقلابی متهم محسوب می شوند و باید تحریم شوند و اطلاعات آنها به راحتی در اختیار دشمن قرار بگیرد. ولی در همین نگاه، جنایتکارانی مانند سازمان تروریستی منافقین مجاز هستند در کشورهای آمریکایی و اروپایی، پایگاه و جایگاه داشته باشند و تامین مالی شوند.

امروز در حالی که مردم عزیزمان با حضور خود در جشن های انقلاب و راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن، دشمنان را نا امید کرده و حضور میلیونی مردم، کام امت انقلابی را شیرین کرده بود، خبر حادثه تروریستی سیستان وبلوچستان همه را متاثر کردونشان دادکه بیگانه هرگز به امضا وقولش وفاذار نیست بلکه منتظر یک لحظه غفلت ماست .

این در حالی است که مدعیان دروغین حقوق بشر و مبارزه با تروریست، در تجمع ضد ایرانی ورشو گرد هم آمده و با شنیدن این اقدام از سوی گروه های مورد حمایت خود، سیل پیام های شادی توییتری خود را روانه کردند.

واین که چند تن ازآقایان وزرا طی نامه ای به مقام معظم رهبری ازایشان می خواهند که نسبت به تصویب باقی مانده لوایح  درمجمع تشخیص مصلحت تسریع شود پاسخ رهبری یک سوال است آیاشما مسئولین امضاء کننده تضمین میدهید که باتصویب این لوایح مشکلات اقتصادی مردم  حل شود؟ که البته آقاین پاسخی ندارندو رسما میگویند هیچ تضمینی وجودندارد

بلکه دبیراجراییFATFآقای دویدلوییس می گویدکه هیچ تضمینی وجود نداردکه اگر ایران تمام استانداردهای FATFرااجراکندازلیست سیاه خارج شود خروج ایران ازلیست سیاه FATFنیازمند رای مثبت آمریکا اسرائیل وعربستان سعودی است که هم اکنون ناظراین گروه هستند که واضح است هرگزاین سه به نفع ایران رای صادرنخواهند کرد

افکار عمومی هنوز وعده های اقتصادی دولتمردان را در خصوص برجام فراموش نکرده است. برجامی که طبق گفته ها و اقرار وزیر محترم امور خارجه کشورمان، انگیزه اقتصادی و رفع تحریم نداشت و نه تنها داشته های هسته ای را برد که مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را حل نکرد.

این بارهم اینها تصویب کامل FATF را منجی حل مشکلات کشور می دانند در حالی که این از برجام هم بدتر است و در صورت تصویب و اجرا، امنیت کشور به خطر می افتد و اقتصاد از شرایط امروز به مراتب پیچیده تر و مشکل تر خواهد شد.

امروز بیش از دو سال است که از اجرای ۳۷ بند از ۴۱ بند FATF توسط دولت می گذرد. خوبست کسانی که اصرار بر تصویب این 4 بند دارند گزارشی از مزایای 37 بند اجراشده دیگر بدهند.

آیا مشکلات اقتصادی حل شده اند؟  آیا هیچ تغییری در مبادلات بانکی ایران با بانک های خارجی ایجاد شده است؟

مجمع محترم تشخیص تشخیص مصلحت نظام .  ما جوانان ومردم ولایتمدارشهرستان بشرویه

خواستار مخالفت صریح شما به عنوان دلسوزان حقیقی نظام و اسلام با پیوستن به لوایح استعماری FATF است  تا ملت قهرمان ایران برگ زرین دیگری درکارنامه درخشان خود به ثبت رساند و همچنان مشت محکم خودرا بردهان مستکبرین فرودآرد .      انشاءالله

والسلم علی من التبع الهدی

جوانان عاشورایی ومردم ولایتمدار شهرستان بشرویه

ستاد برگزاری نماز جمعه شهر بشرویه

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.