همه‌ی خبرهای امروز
 • برداشت پنبه در خراسان شمالی ۱۳۹۶-۰۷-۳۰ ۱۷:۳۴

  برداشت پنبه در خراسان شمالی / گزارش تصویری

  فرامرز عامل بردبار - همه ساله برداشت پنبه در خراسان شمالی از اوخر مهر ماه آغاز و تا اواخرآبان ماه ادامه پیدا می کند. پنبه یکی از محصولات مهم در کشاورزی خراسان شمالی می باشد . برداشت محصول پنبه عمدتا توسط کارگران روزمزد فصلی که از طبقه محروم و مستضعف استان خراسان شمالی و استانهای همجوار میباشد صورت میگیرد .

 • مراسم هشتمین سالگردشهادت سرلشگرنورعلی شوشتری ۱۳۹۶-۰۷-۲۷ ۲۱:۲۴

  مراسم هشتمین سالگردشهادت سردار سرلشگر نورعلی شوشتری/گزارش تصویری

  علی کریمی رستگار-مراسم هشتمین سالگرد شهادت سردار سرلشگر نورعلی شوشتری و وداع با پیکر پاک و مطهر دو شهید مدافع حرم با حضور استاندار خراسان رضوی،فرمانده سپاه امام رضا(ع) ،فرماندهان نظامی،مسولان و اقشار مختلف مردم ، با سخنرانی سردار محمد جعفر اسدی رئیس بازرسی ویژه قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء در بهشت رضا برگزار گردید .

 • اجتماع عظیم علما،اساتید و طلاب حوزه علمیه در محکومیت اقدامات خصمانه آمریکا ۱۳۹۶-۰۷-۲۶ ۱۴:۳۷

  اجتماع عظیم علما،اساتید و طلاب حوزه علمیه در محکومیت اقدامات خصمانه آمریکا/ گزارش تصویری

  محمد علی رضایی-اجتماع عظیم علما،اساتید و طلاب حوزه علمیه در محکومیت اقدامات خصمانه آمریکا با سخنرانی تولیت آستان قدس رضوی

 • مسجدجامع چهاردرخت بیرجند ۱۳۹۶-۰۷-۲۵ ۱۲:۲۵

  مسجد چهاردرخت/گزارش تصویری

  سیدحمیدهاشمی _ مسجد جامع چهار درخت یکی از مساجد تاریخی شهر بیرجند می باشد که در بلوار مطهری، میدان چهار درخت، جنب مسجد عاشورا واقع شده است. این مسجد، از جمله مکان‌های مذهبی مهم و مورد توجه مردم بیرجند و از آثار دیدنی استان خراسان جنوبی است. مسجد چهار درخت، از نوع مساجد شبستانی است که عمده ترین اجزای معماری بنای آن را شبستان ستوندار، ورودی در دو جبهه، صحن، محراب و فرم نورگیرها تشکیل می دهد. مسجد دارای ۲۱ ستون با جرز ضخیم و به فرم چهار ضلعی است و پوشش سقف به صورت طاق و تویزه و گنبدی می باشد.

 • مجموعه ای با قدمتی چند هزار ساله ۱۳۹۶-۰۷-۲۴ ۱۵:۴۷

  سنگ نگاره "شتر سنگ" یادگاری از اعماق تاریخ خراسان

  مجموعه ای با قدمتی چند هزار ساله / گزارش تصویری

  فرامرز عامل بردبار - سنگ نگاره "شتر سنگ" در 8 کیلومتری شمال غرب مشهد، انتهای بلوار وکیل آباد، به سمت شاندیز میباشد این آثار ماقبل تاریخی شامل ده ها نقش از حیوانات گوناگون بر روی یک پرده حجاری شده بر روی یک تخته سنگ بزرگ بوده و به صورت پراکنده در اطراف بر روی دیگر تخته سنگها ادامه دارد. این مجموعه با قدمتی چند هزار ساله یادگاری از اعماق تاریخ خراسان است . در دورانی که هنوز خط اختراع نشده بود و زندگی انسانهای اولیه برای ارتزاق به شکار وابسته بوده و به دنبال گله های شکار از جایی به جایی در حرکت بوده اند. تصاویری مانند بز کوهی، قوچ اوریال، گرگ، کفتار، شغال، روباه، شیر، یوز پلنگ، گاو میش، شتر ، انسان، سوار، کمان دار و سایر علامات و نقوش سحر آمیز ... وجود نقش های متعدد شیر های نر و ماده شاید نشان از این داشته باشد که در ادوار کهن، این دیار زیستگاه این حیوان بوده و شرایط زیستی و آب و هوایی در گذشته های دور بسیار متفاوت از امروز بوده است و این خود از اسرار کشف نشده این سنگ نگاره چندین هزار ساله است. در اطراف مشهد سنگ نگاره های فراوانی وجود دارد که سنگ نگاره شتر سنگ شاخص ترین و در دسترس ترین این مجموعه است.نگاره ها یا هنرهای صخره ای، شناسنامه یا سندهای دست اولی هستند که نمادی از هویت ملی هر دیار محسوب شده و کهن ترین آثار هنری و تاریخی به جای مانده از گذشتگان آن دیارند که در خود اسرار کشف نشده فراوانی دارند.این آثار بهترین سامانه هایی بوده که انسان های گذشته از طریق آنها ادامه حیات داده و با یکدیگر و جوامع بشری سخن گفته و ارتباط برقرار کرده اند. اما متاسفانه به دلیل عدم نظارت و نگهداری مناسب ونصب تابلوهای هشدار دهنده همچنین عدم فرهنگ سازی مناسب شاهد افروختن آتش در کنار این نگاره ها و حتی حکاکی هایی جهت ثبت یادگاری بر روی این تخته سنگ ها ی ارزشمند و تاریخی هستیم.

 • غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا در آخرین روز از هفته ناجا در بهشت رضای مشهد انجام شد/گزارش تصویری ۱۳۹۶-۰۷-۲۰ ۱۸:۵۴

  غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا /گزارش تصویری

  حسین کام شاد- همزمان با آخرین روز از هفته نیروی انتظامی با حضور فرماندهان و پرسنل نظامی و انتظامی و مردم شهید پرور غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا در بهشت رضای مشهد برگزارشد.

 • هم اندیشی مدیران ارشد سازمان اقتصادی رضوی در مشهد ۱۳۹۶-۰۷-۲۰ ۱۶:۲۱

  هم اندیشی مدیران ارشد سازمان اقتصادی رضوی در مشهد/گزارش تصویری

  علی کریمی رستگار -برگزاری هم اندیشی مدیران عامل و اعضاء هیئت مدیره شرکت ها و موسسات تابعه سازمان اقتصادی رضوی در مرکز پژوهشهای آستان قدس رضوی با حضور سید مرتضی بختیاری قائم مقام آستان قدس رضوی .

 • دیدار تولیت آستان قدس رضوی با تنی چند از کارکنان فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی/گزارش تصویری ۱۳۹۶-۰۷-۱۸ ۲۲:۳۹

  دیدار تولیت آستان قدس رضوی با تنی چند از کارکنان فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی/گزارش تصویری

 • جنگلی سوار بر گهواره ابر ۱۳۹۶-۰۷-۱۷ ۲۰:۱۲

  جنگلی سوار بر گهواره ابر

  آرمین صمیمی- جنگل ابر شاهرود یکی از دست ‌نخورده‌ ترین جنگل‌ های ایران است که در ۴۵ کیلومتری شمال شهر شاهرود قرار دارد. این جنگل در استان سمنان و در نزدیکی روستای ابر واقع شده و تقریباً مرز استان سمنان و استان گلستان است

 • صندلی داغی برای استاندارخراسان رضوی ۱۳۹۶-۰۷-۱۷ ۱۶:۵۷

  به مناسبت روزجهانی کودک انجام شد

  صندلی داغ کودکان برای استاندارخراسان رضوی/گزارش تصویری

  سیدحمیدهاشمی _ درآستانه فرارسیدن روز جهانی کودک، ۲ نفر از کودکان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان رضوی باحضوردراستانداری خراسان رضوی به مصاحبه وگفتگو تحت عنوان صندلی داغ با دکتر رشیدیان استاندارخراسان رضوی و نیز دکتر حسینی معاونت سیاسی استاندار پرداختند. غالب این گفتگوی انجام شده پیرامون دوران کودکی این شخصیتها بود.

 • حضور آیت ا...علم الهدی امام جمعه محترم ونماینده ولی فقیه درمشهدمقدس درمرکزآموزش ثامن الائمه /گزارش تصویری ۱۳۹۶-۰۷-۱۷ ۱۶:۲۴

  حضور آیت ا...علم الهدی درآموزشگاه ثامن الائمه ناجا /گزارش تصویری

  حسین کام شاد- به مناسبت هفته نیروی انتظامی آیت الله علم الهدی امام جمعه محترم ونماینده ولی فقیه خراسان رضوی در آموزشگاه علمی تخصصی ثامن الائمه ناجا حضور یافته ودر جمع فرماندهان، فراگیران و سربازان نیروی انتظامی خراسان رضوی به ایراد سخنرانی پرداختند.سپس نماز ظهر و عصر به امامت امام جمعه برگزار شد .

 • تشییع شهید مدافع حرم محمد جاودانی در حرم مطهر رضوی ۱۳۹۶-۰۷-۱۴ ۱۶:۰۷

  تشییع شهید مدافع حرم محمد جاودانی در حرم مطهر رضوی/گزارش تصویری

  محمد علی رضایی-مراسم تشییع شهید مدافع حرم محمد جاودانی در حرم مطهر رضوی

 • استقبال از پیکر مطهر شهید مدافع حرم محمد جاودانی ۱۳۹۶-۰۷-۱۳ ۱۸:۰۹

  استقبال از پیکر مطهر شهید مدافع حرم محمد جاودانی در مشهد/گزارش تصویری

  علی کریمی رستگار - مراسم استقبال از پیکر مطهر شهید مدافع حرم محمد جاودانی در فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد.

 • امامزاده سلطان سلطان علی بن محمد باقر علیه السلام ۱۳۹۶-۰۷-۱۲ ۱۳:۲۳

  به بهانه ایام شهادت این امامزاده والامقام

  صحن و سرای حرم امامزاده سلطان علی بن محمد باقر علیه السلام

  محمد قاضی زاده - مشهد اردهال، نام روستایی در 40 کیلومتری شهر کاشان است که معروفیتش را مدیون وجود حرم مطهر امامزاده سلطان علی بن محمد باقر علیه السلام است. این امامزاده که فرزند پنجمین پیشوای شیعیان و برادر امام جعفر صادق علیه السلام است، زیارتش مؤکد بوده و ثواب بسیاری دارد. بقعه مطهر سلطان علی بن محمد باقر علیه السلام که قدمتی حدود هزار سال دارد، تقریباً در همه ایام سال به ویژه روزهای تعطیل شاهد حضور زائرانی از شهرهای دور و نزدیک کشور بوده که اوج آن در هفته دوم مهرماه و به مناسبت سالروز شهادت ایشان و اجرای سنت قالیشویان است. به همین مناسبت تصاویری از بقعه و حال و هوای -یک ماه پیش- صحن و سرای این حرم مطهر منتشر می شود.

 • حضورآیت الله رئیسی در اجتماع عظیم رهروان زینبی مشهد ۱۳۹۶-۰۷-۱۱ ۱۸:۴۱

  حضورآیت الله رئیسی در اجتماع عظیم رهروان زینبی مشهد/گزارش تصویری

  سیدحمیدهاشمی _ آیت الله رئیسی تولیت آستان قدس رضوی در اجتماع عظیم رهروان زینبی در بقعه متبرکه امامزاده یاسر و ناصر مشهدشرکت و به ایراد سخن پرداختند.

 • با حضور تولیت آستان قدس رضوی مراسم سنتی شام غریبان حسینی در حرم امام رضا(ع) برگزار شد ۱۳۹۶-۰۷-۰۹ ۲۳:۱۵

  با حضور تولیت آستان قدس رضوی مراسم سنتی شام غریبان حسینی در حرم امام رضا(ع) برگزار شد\ گزارش تصویری 2

  علی کریمی رستگار- در شب یازدهم محرم و طبق یک سنت قدیمی مراسم شام غریبان امام حسین (ع) با حضور زائران و خادمان بارگاه منور رضوی در حرم امام رضا(ع) برگزار شد. در این مراسم خادمان امام هشتم (ع) با در دست داشتن شمع به صورت گروهی از اداره مرکزی آستان قدس رضوی واقع در چهارراه شهدا مشهد سینه زنان به سمت حرم مطهر رضوی حرکت کردند و تولیت آستان قدس رضوی در بین را به ایشان ملحق شد. دسته عزای خدام امام هشتم (ع) سپس با تجمع در صحن انقلاب حرم مطهر رضوی به عزاداری پرداختند. در این برنامه با شکوه که حال و هوای غیر قابل توصیفی را در حرم مطهر امام رضا(ع) رقم زده بود امیرعارف و اکبر زاده به مدیحه سرایی و حجت الاسلام و المسلمین اسلامی‌‏فر درباره فلسفه قیام سید الشهدا(ع) به ایراد سخنرانی پرداختند. گفتنی است؛ مراسم شام غریبان از جمله آیین‌های سنتی حرم مطهر رضوی است که تنها دو مرتبه در سال آن هم در شام غریبان شهادت امام حسین (ع) و شام غریبان شهادت حضرت رضا (ع) پس از نماز مغرب و عشاء در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.

 • با حضور تولیت آستان قدس رضوی مراسم سنتی شام غریبان حسینی در حرم امام رضا(ع) برگزار شد\ گزارش تصویری 1 ۱۳۹۶-۰۷-۰۹ ۲۲:۵۷

  با حضور تولیت آستان قدس رضوی مراسم سنتی شام غریبان حسینی در حرم امام رضا(ع) برگزار شد\ گزارش تصویری 1

  حسین کام شاد- در شب یازدهم محرم و طبق یک سنت قدیمی مراسم شام غریبان امام حسین (ع) با حضور زائران و خادمان بارگاه منور رضوی در حرم امام رضا(ع) برگزار شد. در این مراسم خادمان امام هشتم (ع) با در دست داشتن شمع به صورت گروهی از اداره مرکزی آستان قدس رضوی واقع در چهارراه شهدا مشهد سینه زنان به سمت حرم مطهر رضوی حرکت کردند و تولیت آستان قدس رضوی در بین را به ایشان ملحق شد. دسته عزای خدام امام هشتم (ع) سپس با تجمع در صحن انقلاب حرم مطهر رضوی به عزاداری پرداختند. در این برنامه با شکوه که حال و هوای غیر قابل توصیفی را در حرم مطهر امام رضا(ع) رقم زده بود امیرعارف و اکبر زاده به مدیحه سرایی و حجت الاسلام و المسلمین اسلامی‌‏فر درباره فلسفه قیام سید الشهدا(ع) به ایراد سخنرانی پرداختند. گفتنی است؛ مراسم شام غریبان از جمله آیین‌های سنتی حرم مطهر رضوی است که تنها دو مرتبه در سال آن هم در شام غریبان شهادت امام حسین (ع) و شام غریبان شهادت حضرت رضا (ع) پس از نماز مغرب و عشاء در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.

 • عزاداری عاشورای حسینی درمشهد/گزارش تصویری 2 ۱۳۹۶-۰۷-۰۹ ۲۲:۵۶

  عزاداری عاشورای حسینی درمشهد/گزارش تصویری 3

  حسین کام شاد-در روز عاشورا، اجتماع عظیم عزاداران حسینی با حضور هیئت‌های مذهبی و عموم زائران در صحن جامع رضوی برگزار شد.در این برنامه مداحان و ذاکران خاندان عصمت و طهارت، به مدیحه سرایی و ذکر مصیبت پرداخته و در پایان مجلس سینه زنی باشکوهی برپاشد.

 • عاشورا در روستای اسحاق آباد نیشابور ۱۳۹۶-۰۷-۰۹ ۱۷:۳۹

  عاشورا در روستای اسحاق آباد نیشابور/'گزارش تصویری

  سیدحمیدهاشمی _ اسحاق آباد روستایی در نزدیک نیشابور خراسان رضوی قراردارد. دراین روستا مراسم روز عاشورای سیدالشهدا علیه السلام همراه باعزاداری و شبیه خوانی و پخت غذای نذری حلیم می باشد.

 • عزاداری عاشورای حسینی درمشهد ۱۳۹۶-۰۷-۰۹ ۱۵:۱۰

  عزاداری عاشورای حسینی درمشهد/گزارش تصویری

  علی کریمی رستگار - عزاداری عاشورای حسینی با حضور گسترده مجاوران و زائران در مشهد مقدس با سخنرانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه مشهد آیت الله سید احمد علم الهدی و مرثیه سرایی توسط مداحان در رواق امام خمینی برگزارشد.

 • آیین خطبه خوانی شب عاشورا در صحن انقلاب اسلامی حرم مطهر رضوی / گزارش تصویری ۱۳۹۶-۰۷-۰۹ ۰۱:۳۴

  آیین خطبه خوانی شب عاشورا در صحن انقلاب اسلامی حرم مطهر رضوی / گزارش تصویری

  حسین کام شاد - این آیین پر فیض همزمان با غروب نهم محرم پس از اقامه نماز مغرب و عشا در صحن انقلاب اسلامی حرم مطهر امام علی بن موسی الرضا(ع) با حضور آیت الله رئیسی؛ تولیت آستان قدس رضوی، آیت الله علم الهدی؛ نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی، علیرضا رشیدیان؛ استاندار خراسان رضوی، سید مرتضی بختیاری؛ قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی، جمعی دیگر از مسئولان کشوری و استانی و خدام بارگاه منور رضوی آغاز شد. در این مراسم خادمان حرم منور رضوی در حالی که لاله‌ شمع‌های روشن در دست داشتند، گرداگرد صحن انقلاب اسلامی حلقه زدند و با نوحه‌خوانی و مرثیه‎سرایی، شهادت حضرت امام حسین(ع) را به فرزندشان حضرت ثامن‌الائمه(ع) تسلیت گفتند.بعد از قرائت این خطبه خادمان بارگاه ثامن الحجج(ع) در رثای حضرت سیدالشهدا(علیه‌السلام) و 72 یار باوفای آن حضرت، همنوا با ذاکران اهل بیت عصمت و طهارت(ع)؛ احمدواعظی و جعفر ملائکه عزاداری کردند و اشک ماتم ریختند. در ابتدای این مراسم حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی؛ تولیت آستان قدس رضوی به ایراد سخنرانی پرداختند.

 • آئين سنتي خطبه‌خواني شب عاشورا در حرم رضوي ۱۳۹۶-۰۷-۰۸ ۲۳:۴۹

  آئین سنتی خطبه‌خوانی شب عاشورا در حرم مطهر رضوی /گزارش تصویری

  علی کریمی رستگار- آئین سنتی خطبه‌خوانی همزمان با شب دهم محرم، بعد از نماز مغرب و عشاء با حضور تولیت و مدیران آستان قدس رضوی، خادمان بارگاه منور رضوی ، مسئولان کشوری و لشگری درصحن انقلاب اسلامی برگزار شد .

 • بزرگ‌ترین اجتماع هیئت‌های مذهبی روز تاسوعا در حرم رضوی برگزار شد /گزارش تصویری ۱۳۹۶-۰۷-۰۸ ۲۲:۵۸

  بزرگ‌ترین اجتماع هیئت‌های مذهبی روز تاسوعا در حرم رضوی برگزار شد /گزارش تصویری

  حسین کام شاد -در روز تاسوعا، اجتماع عظیم عزاداران حضرت عباس(س) در حرم مطهر امام رضا(ع) با حضور هیئت‌های مذهبی و عموم زائران پس از اقامه نماز ظهر و عصر به امامت آیت الله علم الهدی؛ نماینده ولی فقیه در خرسان رضوی برگزار شد. در این برنامه مداحان و ذاکران خاندان عصمت و طهارت، به مدیحه سرایی و ذکر مصیبت پرداخته و در پایان مجلس سینه زنی باشکوهی برپاشد.

 • عزاداری روز تاسوعای حسینی درمشهد ۱۳۹۶-۰۷-۰۸ ۱۵:۱۵

  عزاداری تاسوعای حسینی درمشهد /گزارش تصویری

  علی کریمی رستگار - برگزاری با شکوه مراسم عزاداری تاسوعا با حضور گسترده مجاوران و زائران در مشهد مقدس.

 • صبحگاه مشترک یگانهای نیروهای مسلح درمشهد ۱۳۹۶-۰۷-۰۵ ۱۱:۴۴

  صبحگاه مشترک یگانهای نیروهای مسلح درمشهد/ گزارش تصویری

  سیدحمیدهاشمی_ به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس و نیز پنجم مهرماه سالروز شکست حصرآبادان درعملیات ثامن الائمه ، صبحگاه مشترک یگان های رزم نیروهای مسلح باحضور آیت الله علم الهدی _ استاندار خراسان_ و دیگر مسوولان در مشهد برگزار شد.

 • پرواز پیکر شهید حججی از مشهد به سوی زادگاهش ۱۳۹۶-۰۷-۰۵ ۰۰:۳۱

  پرواز پیکرمطهر شهید محسن حججی از فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد - گزارش تصویری

  بهرام صدیق زاده :مراسم صمیمانه ای باحضور فرماندهان سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران در فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد برای آخرین دیدار با شهید محسن حججی برگزار شد. پیکر مطهرشهید همرا ه با خانواده اش برای رفتن به اصفهان راهی تهران شد تا ادامه مراسم وداع وتشییع در تهران نیز ادامه داشته باشد.

 • مراسم با شکوه وداع با شهید مدافع حرم محسن حججی در حرم مطهر رضوی ۱۳۹۶-۰۷-۰۴ ۲۰:۴۹

  عصر امروز برگزار شد

  مراسم با شکوه وداع با پیکر پاک شهید مدافع حرم محسن حججی در حرم مطهر رضوی/ گزارش تصویری

  علی کریمی رستگار -مراسم با شکوه وداع با پیکر مطهر شهید مدافع حرم محسن حججی با حضور خانواده این شهید گرانقدر ،تولیت آستان قدس رضوی، استاندار خراسان رضوی، مسئولان نظامی و انتظامی و مردم شهید پرور مشهد در صحن جامع رضوی برگزار شد.

 • مجلس یادبود و ترحیم آیت‌الله حاج شیخ علی‌اصغر معصومی‌ شاهرودی در حرم مطهر رضوی ۱۳۹۶-۰۷-۰۳ ۲۳:۲۵

  با حضورنماینده ولی فقیه در خراسان رضوی آیت الله سید احمد علم الهدی

  مجلس یادبود و ترحیم آیت‌الله حاج شیخ علی‌اصغر معصومی‌ شاهرودی در حرم مطهر رضوی/گزارش تصویری

  علی کریمی رستگار - به مناسبت در گذشت عالم وارسته و مبارز انقلابی مرحوم آیت‌الله حاج شیخ علی‌اصغر معصومی‌ شاهرودی عضو سابق مجلس خبرگان رهبری و مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی .مجلس ترحیم و یادبودی از طرف نماینده محترم ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد آیت الله سید احمد علم الهدی ،تولیت آستان قدس رضوی حجت السلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی و شورای عالی حوزه علمیه خراسان با حضور مسئولان، مجاورین و زائرین در رواق کوثر حرم مطهر رضوی برگزار شد.

 • حضور آیت الله خاتمی در موسسه فرهنگی قدس ۱۳۹۶-۰۷-۰۳ ۱۶:۳۲

  حضور آیت الله خاتمی در موسسه فرهنگی قدس/گزارش تصویری

  محمد علی رضایی-حضور آیت الله خاتمی در موسسه فرهنگی قدس

 • عکسم در جیب همه ایرانی ها است ۱۳۹۶-۰۷-۰۳ ۱۴:۳۱

  عکسم در جیب همه ایرانی هاست! / گزارش تصویری

  حسین کام شاد -اسماعیل صنمی یکی از افتخارات هشت ســال دفاع مقــدس و یکــی از جانبازان سربلندی اســت که ناخواسته عکس او به همراه همرزمانش روی اسکناس های 200تومانی جا خوش کرده است.مصاحبه این جانباز عزیز در روزنامه قدس 96.7.3 در ویژه قدس خراسان به چاپ رسیده است .