همه‌ی خبرهای امروز
 • اجتماع حامیان حجت الاسلام رئیسی در مشهد ۱۳۹۶-۰۲-۲۷ ۲۲:۴۵

  اجتماع حامیان حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در مشهد/ گزارش تصویری

  حسین کام شاد : اجتماع حامیان حجت الاسلام رئیسی در مشهد مقدس

 • همایش بزرگ حامیان حجت الاسلام رئیسی در مشهد- هم اکنون ۱۳۹۶-۰۲-۲۷ ۱۷:۰۴

  همایش بزرگ حامیان حجت الاسلام رئیسی در مشهد- هم اکنون

  تصاویر تکمیلی از مراسم در ادامه ارائه می شود.

 • مردم و تبلیغات نامزدهای ریاست جمهوری ۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۱۳:۰۹

  مردم و تبلیغات نامزدهای ریاست جمهوری/گزارش تصویری

  محمد علی رضایی-هواداران کاندیداهای دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری در مشهد .

 • مردم و نامزد های انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۹:۳۸

  مردم و نامزد های انتخابات ریاست جمهوری در مشهد / گزارش تصویری

  فرامرز عامل بردبار : با نزدیک شدن به روز انتخابات شور انتخاباتی در بین مردم و جوانان افزایش می یابد .

 • امدادرسانی خدام بارگاه منور رضوی به زلزله زدگان خراسان شمالی ۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۹:۰۵

  امدادرسانی خدام بارگاه منور رضوی به زلزله زدگان خراسان شمالی/گزارش تصویری

 • کار و کارگر در ماتم/گزارش تصویری ۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۵:۵۹

  زنگ خطر بیکاری؛

  کار و کارگر در ماتم/گزارش تصویری

  محمد علی رضایی-کمبــود نقدینگی،بروکراســی بانک ها، ســود و جریمه دیرکرد تسهیلات، واردات تولیدات مشابه و مالیات از جمله مشکلات حوزه تولید است که فعالیت برای بســیاری از کارخانجــات و واحدها و بنگاه های تولیدی خراســان رضوی به عنوان یکی از قطب های صنعتی کشــور را در این شرایط سخت کرده است. این در حالی است که ایجاد و حفظ اشتغال و توســعه و رونق بازار بدون شک به فعالیت و چرخیــدن چرخ کارخانجــات و بنگاه های توســط بخش خصوصی تولیدی که عمدتا اداره می شود، بستگی دارد. مادامی که تولید و فعالیــت بنگاه ها و شــرکت های تولیدی و صنعتی ادامه داشــته باشــد کارگری بیکارنخواهد شد.

 • تبلیغات انتخاباتی درمشهد ۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۵:۵۱

  تبلیغات انتخاباتی درمشهد/تصاویر

  سیدحمیدهاشمی _ بانزدیک شدن به انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر در مشهد، تب و تاب تبلیغات، همچنان بر در و دیوار شهر به چشم میخورد.

 • شاعر شهیر ۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۱:۰۹

  فردوسی پارسی ؛

  شاعر شهیر /تصاویر

  سیدحمیدهاشمی _ «حکیم ابوالقاسم فردوسی» شاعر معاصر ایرانی (329 –411 هجری). در سال 329 هجری در روستا پاژ درشهرستان طوس به دنیا آمد.کودکی و جوانی فردوسی در زمان سامانیان سپری شد. او پس از یافتن نسخه اصلی داستانهای شاهنامه، نزدیک به سی سال از بهترین ایام زندگی خود را وقف این کار کرده است. فردوسی در سال 370 یا 371، به نظم در آوردن شاهنامه را آغاز کرد و در اوایل این کار، هم خود او ثروت و دارایی قابل توجهی داشت و هم برخی از بزرگان خراسان که به تاریخ باستان ایران علاقه داشتند، او را یاری می کردند.  فردوسی شاعری معتقد و مومن به ولایت معصومین علیهم السلام بود و خود را بنده اهل بیت نبی(ص) و ستاینده خاک پای وصی می دانست و تاکید می کرد که: گرت زین بد آید، گناه من است/       چنین است و آیین و راه من است/ بر این زادم و هم بر این بگذرم /              چنان دان که خاک پی حیدرم/

 • اجتماع عظیم منتظران ظهور/گزارش تصویری ۱۳۹۶-۰۲-۲۲ ۱۳:۴۹

  اجتماع عظیم منتظران ظهور/گزارش تصویری

  محمد علی رضایی- اجتماع عظیم منتظران ظهور روز جمعه همزمان با سالروز ولادت منجی عالم بشریت حضرت قائم (عج) در میدان شهدا مشهد مقدس برگزار شد.

 • مسجد جمکران در شب میلاد حضرت مهدی (عج) ۱۳۹۶-۰۲-۲۲ ۱۰:۱۴

  مسجد جمکران در شب میلاد حضرت مهدی (عج)

  فرزانه پیری-مسجد جمکران در شب میلاد حضرت مهدی (عج)

 • مسجد جمکران ۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۱۸:۱۹

  مسجد جمکران

 • امام زاده عون بن محمدبن علی علیه السلام ۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۰:۰۵

  امامزاده عون بن محمدبن علی علیه السلام/تصاویر

  سیدحمیدهاشمی _ حضرت آقا عون ابن محمدبن علی علیه السلام که مرقد مطهرشان در ماسوله قرار دارد ، به نقل از پایگاه امام زادگان و بقاع متبرکه ایران و طبق روایات ، فرزند محمد حنیفه یا محمد ابن حنیف از نوادگان حضرت علی (علیه السلام) شمرده می شود که احتمالا دراوایل قرن سوم یا چهارم و شاید ششم هجری همزمان با ورود امامزاده ابراهیم (علیه السلام) شفت، امامزاده هاشم (علیه السلام) رشت و نیز سید جلال الدین اشرف(علیه السلام) استانه اشرفیه، به این ناحیه روی آورده بود. گفتنی است که در مورد تاریخ بنای این بقعه و تاریخ دقیق شهادت حضرت عون بن علی (علیه السلام) سند معتبر و مکتوبی یافت نشده است.

 • دیدار تیم های سیاه جامگان و پرسپولیس ۱۳۹۶-۰۲-۱۵ ۱۱:۰۶

  دیدار تیم های سیاه جامگان و پرسپولیس/گزارش تصویری

  آرمین صمیمی :در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال کشور دو تیم سیاه جامگان و پرسپولیس به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم میزبان با یک گل قهرمان لیگ را شکست داد. تیم سیاه جامگان با این نتیجه در لیگ برتر فوتبال ماندگار شد.

 • شقایق ۱۳۹۶-۰۲-۱۵ ۰۱:۲۸

  در کوچه های شهر؛

  شقایق/ تصاویر

  سیدحمیدهاشمی _ شقایق ، بچه همین حوالیست . کمی آن طرف تر از ماذنه های امامی که البته رضا بود به رضای خدا / و کوچه هایی که دل مردمانش ، هماره سمت باب الجواد حرمش باز میشود / شقایق بچه همین حوالیست . با دردهایی که بزرگتر از تمام هفت سالگی اش می زند ، و پاهایی که حالا دیگر نای کشیدن جسم رنجورش را ندارد ./ او چند سال پیش طی یک سانحه تصادف به شدت آسیب می بیند و باتمام کودکی اش زمینگیر میشود / آسیه و محمد دو فرزند دیگر "راز بی بی" هرچند بضاعت مالی درس و مدرسه را ندارند اما مانند خواهرشان باری از معلولیت بر دوش "راز بی بی" نگذاشته اند ... حالا دیگر دستان خیر جهادی عاطفه هاست که میکوشد تا برای درمان پاهای شقایق کوچولو و تهیه سرپناهی برای "راز بی بی" و سه فرزندش ، دلهای مردمان امام رضایی را به دخیل ضامن آهوان گره بزند./ شقایق ، بچه همین حوالیست . کمی آن طرف تر از کوچه هایی که دل مردمانش ، هماره سمت باب الجواد حرمش باز میشود... "یاعلی"

 • همایش بزرگ دوچرخه سواری در مشهد/تصاویر ۱۳۹۶-۰۲-۱۴ ۱۲:۲۲

  همایش بزرگ دوچرخه سواری در مشهد/تصاویر

  سیدحمیدهاشمی _ همایش بزرگ دوچرخه سواری در مشهد برگزارشد.

 • آزمون طلاب در مدرسه علمیه عباسقلی خان ۱۳۹۶-۰۲-۱۴ ۱۲:۰۰

  آزمون ورودی طلاب در مدرسه علمیه عباسقلی خان مشهد/تصاویر

  سیدحمیدهاشمی _ آزمون ورودی پذیرش طلاب در رشته فلسفه و کلام اسلامی(سطح دو و سه پیوسته حوزوی) برای سال تحصیلی جدید در مدرسه علمیه عباسقلی خان مشهد برگزار شد.

 • مهناز افشار "سفیر نیکوکاری" گلستان علی (ع) شد ۱۳۹۶-۰۲-۱۳ ۱۸:۰۸

  مهناز افشار "سفیر نیکوکاری" گلستان علی (ع) شد / گزارش تصویری

  فرامرز عامل بردبار : مهناز افشار بازیگر سینمای ایران در سفر به مشهد مقدس بازدیدی هم از مرکز نگهداری دختران مجموعه گلستان علی (ع) داشت .در این بازدید حمید رضازاده مدیرعامل این موسسه در جمع خبرنگاران استان خراسان رضوی ضمن خوشامدگویی به خانم افشار اعلام نمود طی توافق به عمل آمده، ایشان از این پس "سفیر نیکوکاری" موسسه خیریه گلستان علی (ع) خواهند بود . مجموعه گلستان علی (ع) که افشار پس از بازدید ، آن را به بهشتی برای کودکان توصیف کرد، بزرگترین مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست و بد سرپرست در ایران می باشد و به گفته مدیر عامل این موسسه در مجموعه گلستان علی (ع) بچه‌ها با ازدواج از این خانواده بزرگ جدا می‌شوند. مهناز افشار وقتی افتخارات و مدال‌های کشوری دختران این مرکز را دید و با کودکان و دختران نوجوان این مجموعه دیدار کردگفت: سفر امروز من با تلخی آغاز شد، مظلومیت کودکانی همچون رقیه که توسط ناپدری به قتل رسیده بود دل هر انسان دردمندی را به درد می‌آورد، اما بازدید از گلستان علی باعث شد، این سفر با شیرینی و خاطره‌ای خوب تمام شود

 • دیدار برخی مدیران اجرایی مشهدبا جانبازان/تصاویر ۱۳۹۶-۰۲-۱۱ ۱۴:۱۸

  با همراهی جمعی از مدیران موسسه فرهنگی قدس انجام شد؛

  یک روز در آسایشگاه جانبازان مشهد/تصاویر

  سیدحمیدهاشمی _ به مناسبت فرا رسیدن اعیاد شعبانیه و همچنین روز بزرگداشت مقام جانباز، برخی از کارمندان و مدیران دستگاه های اجرایی استان از جمله مدیر کل بنیاد شهید و امورجانبازان خراسان رضوی ، مدیر مسوول موسسه فرهنگی قدس و....با جانبازان قطع نخاعی مرکز توانبخشی مشهد دیدار و گفتگو کردند.

 • کنکور کارشناسی ارشد سراسری 96 ۱۳۹۶-۰۲-۰۸ ۱۳:۴۱

  کنکور سراسری کارشناسی ارشد 96/گزارش تصویری

  محمد علی رضایی- کنکور کارشناسی ارشد سراسری سال 96 در مشهد

 • نشست تخصصی وزرای امورزنان کشورهای اسلامی/تصاویر ۱۳۹۶-۰۲-۰۷ ۱۳:۵۰

  درپایتخت فرهنگی جهان اسلام برگزارشد:

  نشست تخصصی وزرای امورزنان کشورهای اسلامی/تصاویر

  سیدحمیدهاشمی _ نشست تخصصی وزرای امورزنان کشورهای اسلامی باهدف سیاست‌گذاری اجتماعی و خانواده در جوامع اسلامی؛ الزامات و بایسته‌ها ، با مشارکت فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در مشهد مقدس پایتخت فرهنگی جهان اسلام برگزارشد.

 • نخستین اجلاس شهرداران جهان اسلام ۱۳۹۶-۰۲-۰۵ ۲۲:۴۸

  نخستین اجلاس شهرداران جهان اسلام

  نخستین اجلاس شهرداران جهان اسلام همزمان با سالروز بعثت پیامبرگرامی اسلام (ص) در مشهد برگزار شد. در این اجلاس 40 شهردار و رؤسای هیئت های 27 کشور جهان اسلام حضور داشتند.

 • " بابک " بهانه تاسیس مرکز توانبخشی " توانا " شد ۱۳۹۶-۰۲-۰۵ ۱۷:۱۰

  " بابک " بهانه تاسیس مرکز توانبخشی " توانا " شد

  فرامرز عامل بردبار - احمد رضا ( بابک ) کودک معلولی که به همت خانم شیخ احمدی و خیرین و حالا با تلاش و پیگیری مادرش راه درمان را طی چند سال گذشته طی کرده و این روند درمان همچنان با کمک خیرین ادامه دارد انگیزه ای برای خانم شیخ احمدی شد تا در شهر تربت جام خیریه ای با هدف کمک به معلولین آموزش پذیر و قابل درمان را تاسیس نماید . این خیریه که با مجوز رسمی سازمان بهزیستی فعالیت خود را آغاز کرده است نتیجه همت گروهی از تحصیل کرده های رشته روا نپزشکی و جمعی از خیرین دلسوز است که در هیات مدیره این خیریه مهربانانه خدمت می کنند .در حال حاضر این خیریه 130کودک معلول آموزش پذیر و قابل در مان را تحت پوشش دارد.

 • معجزه ای برای یک زندگی/تصاویر ۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۳:۰۳

  معجزه ای برای یک زندگی/تصاویر

  سیدحمیدهاشمی _ همه چیز از یک اتفاق ساده شروع شد...درست پانزده روز بعد از جمع شدن هفت سین های سال خروس و مُردن ماهی تنگ بلور و تمام شدن اسکناس های تانخورده لای کتاب.. ، مدیر گروه جهادی عاطفه ها با پدر و پسری آشنا می شود که در بیابان های منزل آباد مشهد در بیغوله ای نمور و تاریک در حفره ای گذران زندگی میکنند/ موضوع به تیم خبری سرویس "قدس خراسان" روزنامه قدس اطلاع داده میشود و "هنگامه طاهری و فرامرز عامل بردبار" میروند تا عکسها و گزارش جامعی از این مهم تهیه کنند/ از دیگر سو خانم شاهوردی موضوع را در "گروه جهادی عاطفه ها" مطرح میکند و خیرین گروه دست به کار میشوند / تصاویر این گزارش، ماحصل این حرکت و تلاش جمعی برای این پدر و پسر است.... تَرک بیغوله ، رفتن به آرایشگاه ، حمام ، لباس نو ، سکونت در منزل جدید ، و .... " اصلا بعضی ها آمده اندکه معجزه زندگی آدم باشند" /// شرح کامل این گزارش در لینک زیر قابل مشاهده است http://media.qudsonline.ir/d/2017/04/23/0/710219.pdf

 • مراحل نجاری ضریح گالري تصاوير حرم امامين عسگريين سلام الله عليهما در سامرا ۱۳۹۶-۰۲-۰۲ ۲۲:۱۶

  مراحل نجاری ( چوبکاری ) ضریح مطهر امامین عسگریین سلام الله علیهما در سامرا/ گزارش تصویری

 • عکس خاصی در حرم امام رضا علیه السلام ۱۳۹۶-۰۲-۰۲ ۲۱:۲۶

  عکس خاصی در حرم امام رضا علیه السلام

  سیدحمیدهاشمی _ عکس خاصی هنگام مراسم دعا و نیایش در حرم امام رضا علیه السلام

 • رِژه فولکس ها درخیابان های مشهد/تصاویر ۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۲۲:۵۷

  رِژه فولکس ها درخیابان های مشهد/تصاویر

  سیدحمیدهاشمی _ بیش از۶۴ سال است که از ورود اولین خودرو فولکس واگن به ایران میگذرد. وحالا نزدیک به ۱۰ سال است که روز اول اردیبهشت ماه مالکان "فولکس واگن"های قدیمی ، به یاد اردیبهشت ماه سال ۱۳۳۲ سالروز ورود اولین خودرو فولکس،دریک حرکت نمایشی و البته هماهنگ شده در خیابان های مشهد و دریک مسافت نه چندان طولانی حرکت میکنند./مجید الله وردی زاده یکی ازدست اندرکاران این برنامه با اشاره به مطالب فوق میگوید،این رژه خودرویی درشهرهای اصفهان،شیراز و تهران نیز برگزار شده است. وی همچنین با اشاره به حضور ۲۵ فولکس قدیمی و شرکت کننده در این حرکت نمایشی، از فولکس های مدل بیتل،ترانسپورتر،واریانت،چهارصدویازده،اسپیدباگین،گلف و هلال احمری به عنوان خودروهای حاضردراین برنامه نام میبرد.

 • حضور رئیس جمهور تاتارستان وهیئت همراه درمشهد ۱۳۹۶-۰۱-۳۱ ۲۰:۱۰

  حضور رئیس جمهور تاتارستان وهیئت همراه درمشهد/تصاویر

  سیدحمیدهاشمی _ رئیس جمهور تاتارستان "رستم مینیخانف"و هیئت همراه باحضور درشهر مقدس مشهدضمن دیدار با"علیرضارشیدیان" استاندار خراسان رضوی ودیگر مدیران اجرایی استان ، درخصوص مبادلات تجاری ، بازرگانی و گردشگری بین خراسان رضوی و تاتارستان گفتگو کردند.

 • امامزاده آقاسیدمحمدکلیدبر ۱۳۹۶-۰۱-۳۱ ۰۰:۵۹

  امامزاده آقاسید محمد کلید بَر/ تصاویر

  سیدحمیدهاشمی _ مرقد مطهرامامزاده آقاسیدمحمد کلیدبَر ، ازنوادگان امام موسی بن جعفر علیه السلام که معروف به کلید دار امام رضا علیه السلام بودند در شهرستان لنگرود و درمسیر لنگرود به رودسر قرار دارد / نقل است که در قدیم ، آستان مقدس آقا سید محمد به رنگ سبز مزین شده بود و مردم و افرادی که پیاده از آنجا می گذشتند با ادای احترامی خاص و آنهایی که سوار بر اسب بودند از اسب هایشان پیاده شده و از کناراین بقعه با احترام می گذشتند.

 • مراسم رژه روز ارتش ۱۳۹۶-۰۱-۲۹ ۱۳:۲۵

  مراسم رژه روز ارتش/گزارش تصویری

  محمد علی رضایی- مراسم گرامیداشت 29 فروردین؛ روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در مشهد

 • بچه های زلزله و ویرانه های ده ۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۱:۱۵

  بچه های زلزله /تصاویر

  سیدحمیدهاشمی _ بچه های زلزله ، بچه های نقاشی های ناتمام / درس های بی کلاس /مشق های زیر سقف چادرها/ بچه های زلزله ، بچه های امید ، چشمهای معصوم و مهربان/ خنده های خاک و گِل/ بچه های زلزله ، یعنی یادمان باشد که یادمان نرود ..و خدایی که همین نزدیکیست .