• پیاز هست؛ نظارت نیست

  پیاز هست؛ نظارت نیست

  بندرعباس- استان هرمزگان با وجود اینکه یکی از قطب های تولید پیاز است اما چندی وقتی اسیر نوسان قیمت های کاذب در سطح بازار و مراکز عرضه شده است.

تیتر سه زیرسرویس استان ها

 • کمبود امکانات در کرمانشاه نمک بر زخم بیماران سرطانی می پاشد

  کمبود امکانات در کرمانشاه نمک بر زخم بیماران سرطانی می پاشد

  کرمانشاه- در استان کرمانشاه اما از سرطان پوست به عنوان شایع ترین سرطان شیوع نام برده می شود و پس از آن به ترتیب سرطان های سینه، معده، کولون، سرطان خون، مثانه، مری، پروستات، ریه، نای و مغز شایع ترین سرطان های استان هستند و متاسفانه ابتلا به این بیماری ابتدای مشکلات جبران ناپذیری است که گریبان خانواده ها را می گیرد.

 • ثروت سبز همدان در «آتش غفلت» خاکستر می شود

  ثروت سبز همدان در «آتش غفلت» خاکستر می شود

  همدان- قریب به ۵۰۰ هکتار از جنگل ها و اراضی طبیعی استان همدان در سال ۹۵ به خاکستر تبدیل شده است که بنا بر ادعای مسئولان قریب به اتفاق این آتش سوزی ها عاملی به جز انسان نداشته و متاسفانه موجب سوختن ثروت ملی این استان شده است.

 • آخرین جزئیات آتش سوزی لنچ های بندر کنگان

  آخرین جزئیات آتش سوزی لنچ های بندر کنگان

  بوشهر-مدیر مرکز فوریت‌های پزشکی استان بوشهر گفت: در جریان حادثه آتش‌سوزی در بندر کنگان که ۱۳ فروند لنج در آتش‌ سوخت ۱۰ نفر از آتش‌نشانان و ملوانان مصدوم شدند.

 • «بیلقان» تابلوی زیبای طبیعت با قاب تاریخی در استان البرز

  «بیلقان» تابلوی زیبای طبیعت با قاب تاریخی در استان البرز

  کرج-دهستان بیلقان درواقع آخرین حد محدوده شهری کرج محسوب می‌شود و بعدازآن روستاهای کناره جاده چالوس و در حاشیه رودخانه کرج واقع‌شده‌اند.

 • کمبود اعتبارات «شهربازی» ارومیه را به بازی گرفته است

  کمبود اعتبارات «شهربازی» ارومیه را به بازی گرفته است

  ارومیه- دی ماه سال گذشته معاون فنی و عمرانی شهردار ارومیه از احداث و افتتاح شهربازی بزرگ ارومیه در اردیبهشت ماه سال ۹۶ خبر داد اما با فرا رسیدن سه ماهه دوم و گذشت یک ماه از تابستان امسال به نظر می رسد امیدی به بهره برداری این شهربازی نیست.

 • حقوق شهروندان کرجی در معابر عمومی ذبح می‌شود

  حقوق شهروندان کرجی در معابر عمومی ذبح می‌شود

  قدس: ساماندهی پرنده فروشی‌های سطح شهر کرج ازجمله اقداماتی است که در طی ۵ سال گذشته در دستور کار مسوولان خدمات شهری، دامپزشکی و بهداشت استان بوده است اما متأسفانه باوجود برگزاری جلسات متعدد در این راستا هنوز این موضوع به سرانجام قابل قبولی نرسیده است و شاهد ذبح حقوق شهروندان در معابر شهری هستیم.

 • زیتون کاران زنجانی در انتظار «برند سازی»

  طارم زنجان قطب زیتون کشور؛

  زیتون کاران زنجانی در انتظار «برند سازی»

  زنجان- امروزه زیتون تولیدی در زنجان علیرغم نداشتن برند مخصوص به دلیل شرایط اقلیمی خاص و استفاده نکردن از سموم شیمیایی برای آفت زدایی طرفداران زیادی را در بازارهای داخل و خارجی برای خود دست و پا کرده است.

 • «ریگان» در کانون بی توجهی

  «ریگان» در کانون بی توجهی

  کرمان- ریگان یکی از شهر های جنوب استان کرمان است که این روز ها بلایای طبیعی و نبود امکانات مشکلات مضاعفی برای ساکنانش فراهم ساخته است و تابستان امسال برای ساکنان آن با خاطرات بسیار تلخی همراه بود و به گونهای که احساس می شود در کانون بی توجهی قرار گرفته است.

 • کشاورزی دستوری به ضرر تولید کننده و مصرف کننده

  در گفت‌وگو با کارشناسان مطرح شد

  کشاورزی دستوری به ضرر تولید کننده و مصرف کننده

  قدس آنلاین-اعتراض کشاورزان به قیمت پایین محصول برداشت شده هر سال در مورد چند محصول تکرار می‌شود و در مقابل، متأسفانه هرساله شاهد جهش قیمتی برخی از محصولات هستیم. یک سال خیار به مرز ۵۰۰۰ تومان می‌رسد، سال دیگر همان خیار در مزرعه رها می‌شود.

 • ساحل نشینان در عطش آب/جلبک ها از سفره مردم حذف نمی شوند

  ساحل نشینان در عطش آب/جلبک ها از سفره مردم حذف نمی شوند

  بندرعباس- درضرب المثل های ایرانی خوردن یک لیوان آب به معنای سادگی و راحتی یک کار معنا می شود اما در شهر بندر عباس تهیه آب شیرین و گوارا به سادگی آب خوردن نیست.

 • گلستان بر روی پایه های لرزان ایستاده است

  گلستان بر روی پایه های لرزان ایستاده است

  گلستان- زلزله در آق قلا، علی آباد کتول، گرگان، گمیشان و ده ها مورد دیگر که بنا بر گفته مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری گلستان در سال های اخیر افزون بر ۹۵۰ زمین لرزه در مناطق گوناگون این استان رخ داده است زنگ خطری برای هوشیاری در برابر بلایای طبیعی است.