همه‌ی خبرهای امروز
 • استاد حمید سبزواری ۱۳۹۶-۰۳-۲۱ ۱۱:۵۳

  در گفت و گو با فرزند استاد سبزواری مطرح شد

  ایجاد موزه «استاد سبزواری» وعده ای که عملی نشد

  سبزوار- ایجاد موزه استاد سبزواری سال گذشته مطرح شد و قرار بود در محل خانه استاد که از اجدادش به وی رسیده بود تعدادی از لوازم شخصی، دست نوشته، اشعارو هدایای وی به معرض دید عموم گذاشته شود اما تاکنون که در آستانه مراسم اولین سالگرد استاد قرار داریم هنوز اقدام عملی صورت نپذیرفته است.

 • جبار کوچکی‌نژاد ۱۳۹۶-۰۳-۲۰ ۱۱:۵۷

  عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت و گو با «قدس آنلاین»:

  دولت وقتی سندی را امضا می کند ملزم به اجرای آن است/ توجیهات دولت برای سند ۲۰۳۰ بی معنی است/ عده ای با افکار التقاطی و آلوده به دنبال نفوذ فرهنگ غرب در کشور هستند

  دولت باید این تعهد را از ایران برداشته و سند را لغو کند و رسما اعلام کند که ما سند ۲۰۳۰ را اجرا نمی کنیم؛ اینکه عنوان کند حق تحفظ گرفتیم و خواستیم اجرا می کنیم و نخواستیم اجرا نمی کنیم حرفهایی است که وجود دارد چرا که وقتی سندی را امضا می کنید ملزم به اجرای آن هستید.

 • قنات ۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۰۹:۵۰

  جاده‌ها و قنات‌های «نایین، خور و بیابانک» در انتظار بهسازی

  اصفهان-نماینده مردم نماینده نایین، خور و بیابانک در مجلس گفت: مرمت و بهسازی جاده‌های روستایی و شهری و لایروبی قنات‌های مناطق نایین، خور و بیابنک در استان اصفهان فراموش شده است.

 • محروم ۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۴:۵۴

  نماینده‌ مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی:

  سرمایه‌گذاری یک هزار و ۴۰۰ میلیاردی بنیاد برکت در آذربایجان غربی/بخش کوهسار با ۸۶ روستا دبیرستان ندارد

  ارومیه- نماینده‌مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی، گفت: بنیاد برکت، وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) برای محرومیت‌زدایی، توانمندسازی اقتصادی، تولید و اشتغال طی سال‌های اخیر یک هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال در استان آذربایجان غربی سرمایه‌گذاری کرده است.

 • زلزله ۱۳۹۶-۰۲-۱۳ ۱۰:۵۴

  مشهد محصور در دامن گسل ها/ فرار بی فایده است

  مشهد- زلزله همیشه در کمین است لذا از آن نمی توان فرار کرد؛ بلکه باید با آن ساخت و زندگی کرد و با بالا بردن آگاهی و نیز مقاوم سازی بناها خطرات احتمالی آن را به حد اقل رساند.

 • خشکسالی یزد ۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۰:۱۸

  روستائیان یزد دغدغه تابستان را دارند

  بهارِ بی آبی در روستاهای یزد!

  یزد- استان یزد از آن دست استان‌هایی است که همیشه با بحران آب روبه‌رو بوده درحالی که در این روزهای بهاری؛ باران میهمان مردم بسیاری از مناطق کشور است، یزد را گرد و غبار و بی آبی فراگرفته است.

 • فک خزری ۱۳۹۶-۰۱-۲۲ ۱۷:۴۸

  نماد خزر در معرض نابودی

  نجات «فک خزری» در انتظار اراده جمعی است

  ساری- فک‌های خزری که بیشتر ایام سال را در آب های خزری ایران زندگی می کنند گونه هایی با ارزش‌اند که اکنون جمعیتشان به کمتر از یک دهم کاهش یافته و نابودی آن‌ها اکوسیستم خزر را به خطر می‌اندازد.

 • سنگ ۱۳۹۶-۰۱-۱۵ ۱۷:۵۳

  آشنایی با اعجاز گوهر هایی که انرژی های منفی را دفع می کند

  اردبیل سرزمین سنگ های شفا بخش

  اردبیل- اردبیل یکی از پایگاه های مهم و مطمئن در تولید سنگ های قیمتی است که امروزه سنگ های قیمتی آن از بهترین و درخشنده ترین سنگ های قیمتی هستند و بسیاری از مردم با هدف برای صادرات و مورد استفاده قرار دادن در صنایع جواهرسازی استفاده می کنند

 • مهاباد ۱۳۹۶-۰۱-۱۵ ۱۷:۵۰

  نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی:

  وقت پاسخگویی مسوولان برای حل مشکلات مهاباد فرا رسیده است

  مهاباد: شهرستان مهاباد یکی از شهرهای کردنشین استان آذربایجان غربی است که بنا بر گفته نماینده این شهر در مجلس شورای اسلامی بسیاری از قول‌های دولتمردان در آن به منصه ظهور نرسیده است و برای ایجاد بستر اشتغال و تولید باید توجه بیشتری نسبت به آن معطوف شود.