همه‌ی خبرهای امروز
 • 2 کشته و زخمی در تصادف جاده ای ۱۳۹۶-۱۰-۲۰ ۰۹:۴۲

  شمار کشته‌های تصادفات رانندگی در خراسان شمالی افزایش یافته است

  بجنورد- تصادفات جاده ای برای برخی خانواده‌ها تداعی کننده خاطرات تلخی است که بر اثر آن یا عزیزان خود را از دست داده‌اند یا ضربه شدیدی به آنها وارد شده است، با وجود این، در پیدایش تصادفات همیشه سه ضلع مثلث راننده، خودرو و جاده سهم به سزایی دارند و نمی‌توان نقش هیچ کدام از آنها را نادیده گرفت.

 • زلزله زدگان ۱۳۹۶-۱۰-۱۸ ۱۵:۴۳

  سرما زلزله زدگان خراسان شمالی را به منازل آسیب دیده بازگرداند

  بجنورد- ۲۳ اردیبهشت ماه سال جاری ساعت ۲۲/۳۰ دقیقه زلزله‌ای با قدرت ۵.۷ ریشتر شهرستان بجنورد را را لرزاند و این زلزله سبب شد تا تعداد زیادی از منازل روستایی، انبار و دامداری ها تخریب شوند.

 • بیماران ام اس ۱۳۹۶-۰۹-۲۱ ۰۹:۵۰

  گرانی دارو و احوال ناخوش بیماران ام.اس خراسان شمالی

  بجنورد- ام.اس به عنوان شایع ترین اختلال عصبی قلمداد می شود؛ عارضه ای که در زنان تا سه برابر بیشتر از مردان شایع است.

 • نمایشگاه کتاب ۱۳۹۶-۰۸-۰۹ ۱۵:۱۳

  قطار دهمین نمایشگاه کتاب خراسان شمالی به ایستگاه آخر رسید

  بجنورد- قطار دهمین نمایشگاه کتاب خراسان شمالی در حالی به ایستگاه آخر رسید، که در کنار جذابیت های خود نقاط ضعفی نیز به همراه داشت این نمایشگاه سوم آبان ماه جاری در محل مصلای بزرگ امام خمینی(ره) بجنورد گشایش یافت و پس از شش روز فعالیت هشتم آبان ماه به کار خود پایان داد.

 • خوابگاه دانشجویی ۱۳۹۶-۰۷-۲۶ ۱۲:۳۶

  کمبود خوابگاه مهم ترین دغدغه دانشجویان دانشگاه بجنورد

  بجنورد- این روزها که زمان ثبت نام در دانشگاهها است بسیاری از دانشجویان با مشکل اسکان روبه رو هستند و نمی دانند که دوران دانشجویی خود را زیر کدام سرپناه باید بگذرانند و با وجود فراوان بودن سرپناه و خانه اما متاسفانه برخی ها آنقدر از توانایی مالی بالایی برخوردار نیستند که بتوانند برای دوران تحصیلشان مکانی را خریده یا حتی اجاره کنند.

 • روستای کالیمانی ۱۳۹۶-۰۷-۱۷ ۱۳:۳۸

  مشکلات منطقه کالیمانی تمامی ندارد

  بجنورد- روستای کالیمانی از توابع مانه و سملقان در ۵۰ کیلومتری شمال شهر آشخانه قرار دارد این روستا ۵۵۰ نفر جمعیت را در خود جای داده است.

 • عزاداری ۱۳۹۶-۰۷-۰۹ ۰۸:۲۴

  آئین عزاداری در ایران

  «عشق» اینجا غوغا می‌کند

  قدس آنلاین-نخل گردانی، طبق کشی، طشت گذاری، دسته‌های شاخسی واخسی، زارخاک، گِل مالی، بیل زنی و...» تنها مشتی از خروارها جلوه‌ها و مراسم‌های عزاداری است که مردم شهرهای مختلف ایران در این روزها و شب‌های عزای سید و سالار شهیدان انجام می‌دهند.