همه‌ی خبرهای امروز
 • تور ۱۳۹۶-۰۴-۲۰ ۱۲:۱۱

  عمر سالن های استان رو به اتمام است

  ورزشکاران خراسان شمالی در تور مشکلات

  بجنورد- امکانات و فضاهای ورزشی یکی از ابزارهای رشد و توسعه ورزش است، به نظر می رسد دسترسی به فضاهای ورزشی می تواند در افزایش سطح فعالیت فیزیکی جمعیت شهری موثر باشد.

 • کتابخانه مرکزی بجنورد ۱۳۹۶-۰۴-۱۳ ۱۱:۲۱

  ۱۱ سال گذشت

  کتابخانه مرکزی بجنورد چشم انتظار اقدام و عمل

  بجنورد- ساخت کتابخانه مرکزی بجنورد از مصوبات دور نخست سفرهای استانی دولت نهم بود که در سال ۱۳۸۵ آغاز شد این کتابخانه شامل فضای آموزشی، اداری، قرائت خانه، سالن مطالعه، فضای خدمات پشتیبانی، بخش مخزن و مرجع و کارگاه مرمت کتاب بوده که در زیربنای ۴ هزار و ۲۵ مترمربع در چهار طبقه در دست ساخت است.

 • ساخت موزه اسفراین ۱۳۹۶-۰۳-۳۱ ۱۱:۱۲

  قدس آنلاین گزارش می دهد

  ساخت موزه اسفراین ۹ ساله شد/مصوبه دولت نهم در دولت یازدهم نیز محقق نشد

  بجنورد- نقش حیاتی موزه ها در جوامع بشری نقشی بدیع، ماندگار و مروج ناب ترین پدیده های فرهنگی است. موزه ها از معدود مراکز حافظ یادگاران نسل گذشته و در حقیقت فرزندان هنر و تاریخ هستند، هر یک از این اشیاء در عین بی زبانی به هزار زبان سخن می گویند زیرا اسناد معتبری از هنر، فرهنگ و تاریخ را ارایه می دهند.

 • تخلف انتخاباتی ۱۳۹۶-۰۲-۳۰ ۰۸:۳۶

  گزارش قدس آنلاین از بداخلاقی های انتخاباتی

  شعبات اخذ رای در برابر حضور مردم کم آوردند/حضور اموات تا خرید و فروش رای پای صندوق

  برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در ایران اسلامی با سیل عظیمی از حضور مردم روبرو شد که تعدادی از شعبات اخذ رای در برابر تقاضای حضور مردم کم آوردند.

 • خراسان شمالی ۱۳۹۶-۰۱-۰۴ ۱۰:۲۱

  فرش قرمز طبیعت زیر پای گردشگران

  جاذبه های خراسان شمالی گرد راه زائران حضرت رضا(ع) را می زداید

  بجنورد- خراسان شمالی به خوبی از ظرفیت قرارگرفتن در مسیر زائران حضرت رضا(ع) برای نمایش تاریخ کهن خود بهره می برد.

 • چهارشنبه سوری  ۱۳۹۵-۱۲-۲۴ ۱۵:۲۷

  هنجارشکنان چهارشنبه سوری ایام نوروز را در بازداشتگاه به سر خواهند برد

  بجنورد- متاسفانه چند سالی است که چهارشنبه سوری از آیین و آداب و رسوم خود فاصله گرفته، تا آنجا که هر زمان اسم چهارشنبه سوری را می شنویم ناخودآگاه صحنه های ناخوشایندی به ذهنمان خطور می کند در صورتی که واقعیت چهارشنبه سوری چیز دیگری است.

 • انبار ضایعاتی ۱۳۹۵-۱۲-۲۳ ۰۰:۳۶

  قدس آنلاین گزارش می دهد

  انبارهای ضایعاتی سلامت مردم خراسان شمالی را به خطر انداخته است

  بجنورد- وجود انبارهای ضایعاتی درسطح شهر بجنورد موجب نارضایتی برخی ازشهروندان شده و در داخل شهرمشکلات بهداشتی و زیست محیطی برای شهروندان ایجاد کرده و اما موضوع دیگر ایمن نبودن این انبارها است که باید از بروز حوادث جلوگیری شود.

 • نمایشگاه بهاره ۱۳۹۵-۱۲-۱۷ ۱۱:۲۹

  خزان اقتصادی در نمایشگاه بهاره

  بجنورد- نمایشگاه بهاره با جنب و جوش وشور هیجان مردم لباس زیبایی از بهار برتن شهر کرده است...نمایشگاه بهاره خراسان شمالی امسال شور دیگری دارد مردم استقبال خوبی از این نمایشگاه دارند و نمایشگاه پر از صدای همهمه کاسبان است که برای جلب توجه مردم صدایش را رها میکند و میگوید یکی بخر دوتا ببر ...بیا اینور بازار...کاسبی که برای مخارج عید حاضر است مشتری را با دندان نگه دارد و با تخفیف های بالا جنس هایش را به فروش برساند جمعیت گسترده ای در این نمایشگاه حضوردارد.

 • مسافربرشخصی ۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۸:۵۰

  بی سامانی در طرح ساماندهی تاکسی های بجنورد

  بجنورد- استان خراسان شمالی با وجود پتانسیل های فراوان دربخش کشاورزی، صنعتی و گردشگری است که سهم مردم استان از اشتغال ناچیز بوده ازاین رو مردم استان برای رفع گذران زندگی و کسب درآمد ناچارند با وام یک خودرو تهیه و با کسب مجوز از سازمان تاکسیرانی و گاهی اوقات بدون مجوز فعالیت کنند.