همه‌ی خبرهای امروز
 • بجنورد ۱۳۹۶-۰۶-۰۶ ۱۱:۲۸

  آمار گردشگران به ۳۰ میلیون نفر خواهد رسید

  زیرساخت های گردشگری در خراسان شمالی نیازمند ساخت و ساز

  بجنورد- گردشگری یکی از پتانسیل های کسب درآمد در استان خراسان شمالی است این استان از مناطق مختلف تاریخی و طبیعی برخوردار بوده و این عوامل می تواند فاکتور مناسبی برای جذب گردشگران باشد.

 • کوهنوردی ۱۳۹۶-۰۶-۰۵ ۰۹:۴۴

  اعتبار هیئت‌های ورزشی در خراسان شمالی ناچیز است؛

  صعود کوهنوردان خراسان شمالی در مسیر مشکلات

  بجنورد- استان خراسان شمالی با تعداد ۵ هزار کوهنورد فعال همواره بر سکوی سوم کشور ایستاده است اما وقتی از نظر امکانات و اعتبارات آن را در کفه سنجش قرار دهیم بنا بر گفته بسیاری از ورزشکاران و مسئولان کفه سبکی دارد.

 • بجنورد ۱۳۹۶-۰۶-۰۴ ۱۰:۵۱

  کوچ ساکنان مناطق آسیب دیده از زلزله به حاشیه شهر؛

  مسکن مهر خراسان شمالی عیار بی مهری انبوه سازان

  بجنورد- تخریب قسمت‌های مختلف مسکن مهر در زلزله امسال به‌خوبی عیار ساختمان‌سازی و انبوه‌سازان را به نمایش گذاشت و البته نباید از حق گذشت که برخی از سازندگان نیز سربلند بیرون آمدند.

 • رهبری ۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۱:۳۵

  ۵ سال از سفر مقام معظم رهبری به خراسان شمالی گذشت؛

  مطالبات رهبری چه شد؟

  بجنورد- آبان ماه سال ۱۳۹۱ در زمره خاطرات فراموش‌نشدنی و دست‌نیافتنی به‌واسطه حضور پربرکت رهبر معظم انقلاب در استان خراسان شمالی است. حضور رهبر عظیم الشان در میان مردم و مسئولان با تأکیدات و رهنمودهای فراوانی همراه بود که امروز وقت آن رسیده است تا مروری کوتاه بر آن داشته و از مسئولان بپرسیم که برای تحقق این منویات تا چه حد تلاش کردند؟

 • جنگل هیرکانی ۱۳۹۶-۰۵-۲۹ ۱۵:۳۶

  قدس آنلاین گزارش می دهد؛

  جنگل هایی که به سیخ می کشیم/ مرگ درختان هیرکانی در آتش بی توجهی

  بجنورد- با آغاز سفرهای تابستانی بسیاری از افراد گذراندن در باغ ها و استراحت در زیر سایه های درختان را به سایر مکان ها ترجیح می دهند که متاسفانه برخی در حفاظت از درختان و جنگل ها غافل هستند و با شکستن و قطع شاخه ها و آتش زدن، ظلمی بزرگی به نسل های آینده می کنند به گونه ای که این غفلت ها از ابتدای امسال تاکنون،۱۹ هکتار از اراضی ملی خراسان شمالی را به آتش کشیده است.

 • تور ۱۳۹۶-۰۴-۲۰ ۱۲:۱۱

  عمر سالن های استان رو به اتمام است

  ورزشکاران خراسان شمالی در تور مشکلات

  بجنورد- امکانات و فضاهای ورزشی یکی از ابزارهای رشد و توسعه ورزش است، به نظر می رسد دسترسی به فضاهای ورزشی می تواند در افزایش سطح فعالیت فیزیکی جمعیت شهری موثر باشد.

 • کتابخانه مرکزی بجنورد ۱۳۹۶-۰۴-۱۳ ۱۱:۲۱

  ۱۱ سال گذشت

  کتابخانه مرکزی بجنورد چشم انتظار اقدام و عمل

  بجنورد- ساخت کتابخانه مرکزی بجنورد از مصوبات دور نخست سفرهای استانی دولت نهم بود که در سال ۱۳۸۵ آغاز شد این کتابخانه شامل فضای آموزشی، اداری، قرائت خانه، سالن مطالعه، فضای خدمات پشتیبانی، بخش مخزن و مرجع و کارگاه مرمت کتاب بوده که در زیربنای ۴ هزار و ۲۵ مترمربع در چهار طبقه در دست ساخت است.

 • ساخت موزه اسفراین ۱۳۹۶-۰۳-۳۱ ۱۱:۱۲

  قدس آنلاین گزارش می دهد

  ساخت موزه اسفراین ۹ ساله شد/مصوبه دولت نهم در دولت یازدهم نیز محقق نشد

  بجنورد- نقش حیاتی موزه ها در جوامع بشری نقشی بدیع، ماندگار و مروج ناب ترین پدیده های فرهنگی است. موزه ها از معدود مراکز حافظ یادگاران نسل گذشته و در حقیقت فرزندان هنر و تاریخ هستند، هر یک از این اشیاء در عین بی زبانی به هزار زبان سخن می گویند زیرا اسناد معتبری از هنر، فرهنگ و تاریخ را ارایه می دهند.

 • تخلف انتخاباتی ۱۳۹۶-۰۲-۳۰ ۰۸:۳۶

  گزارش قدس آنلاین از بداخلاقی های انتخاباتی

  شعبات اخذ رای در برابر حضور مردم کم آوردند/حضور اموات تا خرید و فروش رای پای صندوق

  برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در ایران اسلامی با سیل عظیمی از حضور مردم روبرو شد که تعدادی از شعبات اخذ رای در برابر تقاضای حضور مردم کم آوردند.