همه‌ی خبرهای امروز
 • روستای یزدان آباد ۱۳۹۷-۰۲-۱۵ ۱۲:۱۳

  قدس آنلاین گزارش می دهد؛

  روستای یزدان آباد بجنورد نیازمند توجه مسئولان

  بجنورد- روستای یزدان آباد از توابع بخش گرمخان شهرستان بجنورد، دارای طبیعت بکر و دره های بسیار زیبایی است این روستا با داشتن ۲۰۰ نفر جمعیت با بسیاری از مشکلات دست و پنجه نرم می کند و مورد بی مهری و بی توجهی مسئولان استان قرار گرفته است.

 • آیت الله مهمان نواز ۱۳۹۷-۰۲-۱۰ ۱۴:۴۰

  یاران آیت الله مهمان نواز در گفت و گو با قدس آنلاین مطرح کردند؛

  تواضع و مردمی بودن، ویژگی بارز آیت الله مهمان نواز

  بجنورد- آیت‌الله حبیب الله مهمان‌نواز، امام جمعه سابق بجنورد و نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری در سال ۱۳۰۵ در روستای «کاریزک کال» از توابع نیشابور چشم به جهان گشود. وی از جمله شخصیت‌های برجسته و تأثیرگذار در بین مردم بجنورد بود و در زمان مبارزات قبل از پیروزی انقلاب نقش اساسی در هدایت مردم خراسان داشت.

 • نرخ بیکاری ۱۳۹۷-۰۲-۰۸ ۱۰:۰۹

  خراسان شمالی رتبه چهارم کمترین نرخ بیکاری در کشور را کسب کرد

  بجنورد- کارگران از ارزشمندترین طبقه و سودمندترین گروه در جوامع هستند که چرخ عظیم جوامع بشری با دست توانای کارگران در حرکت و چرخش است.

 • قلیان ۱۳۹۷-۰۲-۰۶ ۱۱:۱۶

  عمری که به پای قلیان دود می کنند

  بجنورد- چندسالی است که زنگ خطر بیماری‌های غیرواگیر از جمله سرطان، بیمارهای قلبی، عروقی، دیابت، چاقی و... در کشور به صدا در آمده و نگرانی‌ها بیشتر و هزینه‌های درمانی سرسام‌آورتر شده است.

 • کتابخانه مرکزی بجنورد ۱۳۹۷-۰۱-۳۱ ۱۱:۳۱

  کتابخانه مرکزی بجنورد به زودی آغاز به کار می کند

  پایان ماراتن ۱۲ ساله

  بجنورد- یکی از مکان های بسیار مناسب و ایده آل برای خواندن کتاب، کتابخانه است، آرامشی که در محیط کتابخانه وجود دارد انسان را بیشتر به مطالعه سوق می دهد.

 • خانه سالمندان ۱۳۹۷-۰۱-۰۶ ۱۵:۳۸

  گزارش قدس آنلاین؛

  تنهایی؛ صدایی که از خانه سالمندان شنیده می شود

  بجنورد- حضور سالمندان در کنار خانواده علاوه بر اینکه سبب همدلی، دوری از کدورت و گرمی خانواده می شود فرصتی بسیار ارزشمند برای فرزندان بخصوص جوانان است، حضور پدربزرگ و مادربزرگ ها در کنار فرزندان و نوه هایشان می تواند باعث همفکری و استفاده از تجربیات آنان باشد و نیز می تواند گره بسیاری از مشکلات را با مشورت کردن با آنان حل کند.

 • عیدنوروز در گذشته ۱۳۹۶-۱۲-۲۸ ۱۱:۲۳

  یک نوروز، هزار آئین/ «گزارش نوروزی»

  آداب و رسوم عید نوروز در میان مردم خراسان شمالی در گذر زمان

  بجنورد- دیگر چیزی تا پایان سال ۱۳۹۶ نمانده و نفس های آخر سال به شماره افتاده و باید سال کهنه جای خودش را به سال نو بدهد.

 • جاذبه های گردشگری خراسان شمالی ۱۳۹۶-۱۲-۰۹ ۰۹:۴۵

  خراسان شمالی،باب الرضا، گنجینه فرهنگ ها آماده پذیرایی از مسافران نوروزی

  بجنورد- هر چه به روزهای انتهایی سال نزدیک تر می‌شویم شهرهای مختلف، طراوت و تکاپوی روزهای انتهایی سال را بیش از گذشته نمایان می‌کند چراکه جذب مسافران نوروزی برای مردم و مسئولان از اهمیت بالایی برخوردار است.

 • آسیب‌های خانه تکانی ۱۳۹۶-۱۲-۰۸ ۱۰:۳۰

  کمبود آب، هشداری که باید جدی گرفت/ آب جارو نیست

  بجنورد- به تدریج به روزهای پایانی سال و خانه تکانی های مرسوم آستانه سال نو نزدیک می شویم بر اساس فرهنگ دیرینه میان مردم ما، خانه‌تکانی از گذشته تاکنون در آستانه عید نوروز مرسوم بوده و هر سال هم انجام می‌شود.

 • 2 کشته و زخمی در تصادف جاده ای ۱۳۹۶-۱۰-۲۰ ۰۹:۴۲

  شمار کشته‌های تصادفات رانندگی در خراسان شمالی افزایش یافته است

  بجنورد- تصادفات جاده ای برای برخی خانواده‌ها تداعی کننده خاطرات تلخی است که بر اثر آن یا عزیزان خود را از دست داده‌اند یا ضربه شدیدی به آنها وارد شده است، با وجود این، در پیدایش تصادفات همیشه سه ضلع مثلث راننده، خودرو و جاده سهم به سزایی دارند و نمی‌توان نقش هیچ کدام از آنها را نادیده گرفت.

 • زلزله زدگان ۱۳۹۶-۱۰-۱۸ ۱۵:۴۳

  سرما زلزله زدگان خراسان شمالی را به منازل آسیب دیده بازگرداند

  بجنورد- ۲۳ اردیبهشت ماه سال جاری ساعت ۲۲/۳۰ دقیقه زلزله‌ای با قدرت ۵.۷ ریشتر شهرستان بجنورد را را لرزاند و این زلزله سبب شد تا تعداد زیادی از منازل روستایی، انبار و دامداری ها تخریب شوند.