همه‌ی خبرهای امروز
 • شب دوست علی ۱۳۹۷-۰۳-۲۱ ۱۱:۲۷

  قدس آنلاین گزارش می دهد ؛

  آئین های سنتی شب بیست و هفت ماه مبارک رمضان در یزد

  یزد - ماه مبار ک رمضان هم مانند دیگر ایام سال آداب و رسوم خاصی دارد و این آداب و رسوم به نوعی شناسنامه این ماه محسوب می شود.

 • ریزگردها ۱۳۹۷-۰۲-۱۰ ۱۰:۲۴

  قدس آنلاین از هجوم ریزگردها به استان یزد گزارش می دهد؛

  نفس های یزد به شماره افتاد

  یزد – یزد کویری سال های سال است که با معضل ریزگردها دست پنچه نرم می کند این شهر محاصره شده در کویر، معادن شن ماسه، کارخانجات و صنایع آلاینده است و در کنار آن خشکسالی های پی درپی و هجوم ریزگردها، هوای این استان را در اکثراوقات خاکستری کرده است.

 • سرچشمه های کوهرنگ ۱۳۹۷-۰۱-۲۶ ۱۵:۰۴

  آب انتقالی یزد از سرچشمه های کوهرنگ تامین می شود

  یزد - بحران آب همیشه در یزد وجود داشته و ادامه خواهد داشت. انتقال آب از چشمه های کوهرنگ به استان یزد برای برخی از استان های همجوار این شائبه را بوجود آورده که این آب دربخش کشاورزی و صنعت استفاده می شود.طی چند روز اخیر تاسیسات آبی استان مورد تعرض قرار گرفت و باعث خساراتی به این تاسیسات شده و آب یزد نیز برای مدتی قطع شد.

 • خشکسالی ۱۳۹۷-۰۱-۱۵ ۱۴:۵۱

  قدس آنلاین گزارش می دهد؛

  بحران کم آبی یزد و قصه تکراری خشکسالی های پی درپی

  یزد - فصل پائیز و زمستان هم بار خود را بستند و جای خود را به بهار دادند.استان کویری یزد بارشی را در این دوفصل تجربه نکرد و نگاه خود را به آسمان فصل بهار دوخته است. خشکسالی یزد هم اکنون ۱۸ساله شده و بیشتر روستاهای استان اسیر خشکسالی های پی در پی شده اند.

 • یزد ۱۳۹۷-۰۱-۰۳ ۱۱:۴۵

  سفر به شهر یزد با ۲هزار و ۲۷۰هکتار بافت تاریخی؛

  اولین شهرخشت خام دنیا میزبان مسافران بهار

  یزد - شهریزد یکی از زیباترین شهرهای خشت خام دنیا است که با داشتن جاذبه های زیبای گردشگری و بی نظیر خود همه ساله پذیرای گردشگران و مسافران بی شماری از سراسر ایران است این شهر در ۱۸تیرماه سال ۱۳۹۶به ثبت جهانی رسید هم اکنون همه نگاه های گردشگران به این شهرجهانی معطوف شده است.

 • تاکسی اینترنتی ۱۳۹۶-۱۲-۲۴ ۱۳:۴۶

  قدس آنلاین گزارش می دهد؛

  پلمپ بر در دفاتر تاکسی اینترنتی یزد

  یزد - دادستان استان یزد دفتر ۵ تاکسی اینترنتی در یزد را به دلیل فعایت غیر قانونی پلمپ کرد و تاکید شده هیچ کدام از این دفاتر مجوزهای لازم را نداشته و اکثر آنها فعالیتهای غیرقانونی داشته اند.

 • ترافیک ۱۳۹۶-۱۲-۱۵ ۰۹:۵۶

  قدس آنلاین گزارش می دهد؛

  قفل سنگین ترافیک بر پای شهر دوچرخه ها

  یزد - این روزها هرچه به روزهای پایانی سال نزدیک می شویم ازدحام و شلوغی در خیاباهای شهر تاریخی یزد بی داد می کند از یک سو ترافیک و ازدحام وسایل نقلیه و از سوی دیگر آلودگی هوا و دیگر معضلاتی که در این شهر کویری وجود دارد از لحاظ روحی و روانی هم مشکلاتی را برای شهروندان بوجود می آورد .

 • خیابان مهدیه ۱۳۹۶-۱۱-۳۰ ۱۱:۲۹

  قدس آنلاین گزارش می دهد ؛

  میدان مهدیه یزد گرفتار بی تدبیری مدیریت شهری

  یزد- چهارراه مهدیه شهرستان یزد سال ۸۸ دریک تصمیم غیرکارشناسی یک شبه به میدانی با زیر گذر بدون دور برگردان تبدیل شد و این میدان درچند سال گذشته به یکی از نقاط پرترافیک شهر یزد تبدیل شد و بار ترافیکی سنگینی در این محدوده به وجود آمده و رسیدگی به وضعیت این میدان یکی از مهمترین مطالبات مردم از شهردار جدید یزد می باشد .

 • کتابخانه ۱۳۹۶-۱۱-۲۹ ۱۳:۱۲

  معاون استاندار یزد:

  دستگاه‌ها باید توجهشان را به تغییر شرایط فرهنگی مناطق حاشیه‌ای معطوف کنند

  یزد - معاون استاندار یزد گفت: همه دستگاه‌ها باید توجه‌شان را به تغییر شرایط فرهنگی مناطق حاشیه‌ای معطوف کنند و در این خصوص کتابخانه‌ها نقش اساسی و مهمی دارند و می‌توانند مأمنی برای مردم، کودکان و جوانان این مناطق باشند و بستر لازم را برای توسعه فرهنگی مناطق حاشیه‌ای فراهم کنند.

 • راهپیمایی یزد ۱۳۹۶-۱۱-۲۲ ۱۳:۰۳

  معاون اقتصادی رئیس جمهور در راهپیمایی ۲۲بهمن:

  پیام ۲۲ بهمن، پیام وحدت و انسجام است

  یزد- معاون اقتصادی رئیس جمهور با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، در سخنرانی خود اظهار داشت:پیام ۲۲ بهمن، پیام وحدت و انسجام است، به تبعیت از رهبر انقلاب، مردم یزد و مردم ایران و طرفداران پیام انقلاب اسلامی در سراسر جهان، این آرمان را دنبال خواهند کرد.

 • بومگردی ۱۳۹۶-۱۱-۰۵ ۱۸:۵۴

  قدس آنلاین گزارش می دهد :

  شهر سرو ۴۵۰۰ساله از داشتن هتل مناسب بی بهره است

  یزد- شهر تاریخی یزد از روزی که جهانی شد همه نگاه ها را به سمت خود خیره کرد. تقویت زیرساخت های گردشگری نه تنها در خود یزد بلکه در شهرستان ها ضروری می باشد ولی متاسفانه در بسیاری از شهرستان های استان که همگی دارای جاذبه گردشگر ی فراوان می باشند زیرساختها آنچنان که باید فراهم باشد نیست .