همه‌ی خبرهای امروز
 • کم آبی ۱۳۹۶-۱۰-۲۴ ۱۲:۴۶

  گزارش قدس از روزهای کم بارش البرز؛

  اینجا کسی خشکسالی را باور ندارد

  کرج- هفته اول مهرماه وقتی البرزی ها با سرمایی غافلگیرکننده و بارش های قابل توجه روبرو شدند کمتر کسی تصور می کرد این شروع خوب بارش ها همانجا متوقف شود و دیگر در روزها و هفته های بعد رخ نشان ندهد.

 • ترافیک کرج-1 ۱۳۹۶-۱۰-۱۲ ۱۵:۰۵

  قدس آنلاین گزارش می دهد؛

  حل مشکل ترافیک کرج «نقشه راه» می خواهد

  کرج- روند افزایش خودروها در کرج و متعاقب آن آلودگی های زیست محیطی ناشی از ترافیک در حالی به معضلی برای این کلانشهر مبدل شده که همچنان متولیان امر نقشه راهی مشخص برای مدیریت و کنترل این پدیده آزاردهنده ندارند.

 • نابینایان البرز-1 ۱۳۹۶-۰۹-۲۶ ۱۳:۵۸

  قدس آنلاین گزارش می دهد؛

  تاریخ سازی ورزشکاران روشندل البرزی در اوج محرومیت ها

  کرج- ورزشکاران کم بینا ونابینای البرزی در حالی برای نخستین بار در تاریخ این استان موفق به کسب مدال آسیایی شدند که از کمترین امکانات لازم برخوردارند وبا محرومیت های زیادی دست وپنجه نرم می کنند.

 • پژوهش البرز-2 ۱۳۹۶-۰۹-۱۸ ۱۲:۱۷

  قدس آنلاین گزارش می دهد؛

  فاصله تمام نشدنی «پژوهش» با «تولید» در البرز

  کرج- چهارمین نمایشگاه پژوهش البرز در حالی با حضور نخبگان و محققان حوزه های مختلف هفته گذشته در کرج برگزار شد که به نظر می رسد علیرغم همه تلاش ها همچنان میان پژوهش وتولید در البرز فاصله است و حس اعتماد متقابل میان دانشگاه و صنعت برقرار نشده است.

 • بزرگراه شمالی-1 ۱۳۹۶-۰۹-۰۷ ۱۵:۲۹

  اختلاف نظر برسر راه بزرگترین پروژه شهری

  حرکت بزرگراه شمالی کرج روی دست انداز تردید

  کرج- در حالی که چندماهی است بزرگراه شمالی کرج به عنوان بزرگترین پروژه عمرانی این کلانشهر آغاز شده اما به نظر می رسد برخی اختلاف نظرها در خصوص کارکردهای این پروژه عمرانی به سرانجام رسیدن آن در زمان مشخص را با تردیدهایی روبرو کرده است.

 • جوانان-1 ۱۳۹۶-۰۹-۰۵ ۱۲:۲۴

  دومین شهر پرجمعیت البرز از فقر سرانه ها رنج می برد؛

  سهم پررنگ نسل جوان از محرومیت های فردیس

  فردیس- دومین شهر پرجمعیت استان البرز در حالی ششمین سال فعالیت مستقل شهرستانی خود را پشت سر می گذارد که به نظر می رسد مطالبات جوانان در حوزه های فرهنگی ورزشی تا حد بسیاری بی پاسخ مانده است.

 • کرج ۱۳۹۶-۰۹-۰۱ ۱۰:۳۴

  البرز با کوهی از مشکلات روبروست

  کرج-شهریور ماه امسال سکان هدایت استانداری البرز از دست «سید محمد طهائی» گرفته شد تا ازاین‌پس محمدعلی نجفی که پیش‌ازاین تجارب خود را در استانداری گیلان به منصه ظهور رسانده بود سکان‌دار البرز در دریای متلاطم مشکلات باشد.

 • کارخانه آسفالت کرج ۱۳۹۶-۰۸-۲۹ ۱۶:۴۸

  قدس آنلاین گزارش می دهد؛

  سناریوی تعطیلی کارخانه آسفالت کرج

  کرج- نزدیک به ۶ سال از زمان افتتاح کارخانه آسفالت شهرداری کرج می گذرد اما این کارخانه به دلایل مختلف نتوانسته آن چنان که می بایست درعمران وآبادانی شهر کرج و کاهش هزینه های این بخش موثر باشد وهمواره حرف وحدیث هایی را به دنبال داشته است.

 • قلیان ۱۳۹۶-۰۷-۲۶ ۱۳:۳۱

  اماواگرهای اجرای قانون جامع کنترل دخانیات درکرج؛

  تبدیل قلیان به گُلدان نیازمند کارفرهنگی

  کرج- در حالی که موج فزاینده عرضه قلیان در سفره خانه ها و رستوران های ریز ودرشت کرج موجی از نارضایتی در نزد خانواده ها را ایجاد کرده است وهشدار متولیان حوزه سلامت را در پی داشته دوهفته ای است موضوع برخورد با واحدهای عرضه کننده قلیان درکلانشهر کرج تشدید شده است.

 • آرامستان ۱۳۹۶-۰۷-۱۱ ۱۳:۳۹

  دردسر فقدان آرامستان در شهر نیم میلیون نفری فردیس؛

  اینجا اموات روی زمین می مانند

  کرج- به طور عادی اینگونه برایمان جا افتاده است که در ورود به هر شهر وسکونتگاهی ولو کوچک یا بزرگ یکی از اماکنی که نظرمان را به خود جلب می کند آرامستان است.

 • مترو کرج ۱۳۹۶-۰۷-۱۰ ۱۲:۰۰

  اختلافات مالی پیمانکار و کارفرما ۱۰ ساله شد؛

  توپ بلاتکلیفی مترو در زمین پیمانکار

  قدس آنلاین- گروه استان ها: روزی که کلنگ آغاز احداث قطار شهری کرج به زمین زده شد کمتر کسی تصور می کرد این پروژه مهم حمل ونقل شهری کرج با گذشت بیش از یک دهه بلاتکلیفی همچنان به روی کرجی ها بسته بماند.

 • عزاداری ۱۳۹۶-۰۷-۰۹ ۰۸:۲۴

  آئین عزاداری در ایران

  «عشق» اینجا غوغا می‌کند

  قدس آنلاین-نخل گردانی، طبق کشی، طشت گذاری، دسته‌های شاخسی واخسی، زارخاک، گِل مالی، بیل زنی و...» تنها مشتی از خروارها جلوه‌ها و مراسم‌های عزاداری است که مردم شهرهای مختلف ایران در این روزها و شب‌های عزای سید و سالار شهیدان انجام می‌دهند.

 • عزاداري سالروز شهادت امام رضا (علیه‌السلام) در شهر مقدس قم/گزارش تصویری/فرزانه پیری ۱۳۹۶-۰۷-۰۴ ۰۹:۱۹

  تکیه اعظم «کلاک» در ردیف۵ تکیه اعظم کشور

  مراسم تعزیه با ۳۰۰ سال قدمت

  کرج-مراسم عزاداری و تعزیه خوانی روز عاشورا همه ساله با شور و حال خاص خود در تکیه اعظم کلاک در استان البرز برگزار می شود.

 • البرز ۱۳۹۶-۰۶-۲۵ ۱۶:۴۵

  امکانات گردشگری البرز درشان این استان نیست

  البرز میهمان‌نواز خوب با میزبانی بد

  کرج- استان البرز با ۶ شهرستان کرج، ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان، فردیس و اشتهارد و ۴۷ روستای گردشگری تنوع اقلیمی کم‌نظیر در کشور را دارا است که از آب‌وهوای کوهستانی تا گوهر کویر را یکجا در اختیار دارد

 • شورای شهر کرج ۱۳۹۶-۰۶-۲۲ ۱۷:۱۷

  چالش جدی مدیریت شهری جدید درماه نخست فعالیت؛

  شورای شهر پنجم کرج وارث بدهی هزار میلیاردی

  کرج- اعضای شورای شهر پنجم کرج هیچگاه تصور نمی کردند در نخستین ماه فعالیت خود در پارلمان شهری با یکی از جدی ترین چالش های کاری خود مواجه شوند اما این اتفاق رخ داده و آنها باید فکری برای بدهی هزارمیلیاردی شهرداری کرج کنند.