همه‌ی خبرهای امروز
 • قلیان ۱۳۹۶-۰۷-۲۶ ۱۳:۳۱

  اماواگرهای اجرای قانون جامع کنترل دخانیات درکرج؛

  تبدیل قلیان به گُلدان نیازمند کارفرهنگی

  کرج- در حالی که موج فزاینده عرضه قلیان در سفره خانه ها و رستوران های ریز ودرشت کرج موجی از نارضایتی در نزد خانواده ها را ایجاد کرده است وهشدار متولیان حوزه سلامت را در پی داشته دوهفته ای است موضوع برخورد با واحدهای عرضه کننده قلیان درکلانشهر کرج تشدید شده است.

 • آرامستان ۱۳۹۶-۰۷-۱۱ ۱۳:۳۹

  دردسر فقدان آرامستان در شهر نیم میلیون نفری فردیس؛

  اینجا اموات روی زمین می مانند

  کرج- به طور عادی اینگونه برایمان جا افتاده است که در ورود به هر شهر وسکونتگاهی ولو کوچک یا بزرگ یکی از اماکنی که نظرمان را به خود جلب می کند آرامستان است.

 • مترو کرج ۱۳۹۶-۰۷-۱۰ ۱۲:۰۰

  اختلافات مالی پیمانکار و کارفرما ۱۰ ساله شد؛

  توپ بلاتکلیفی مترو در زمین پیمانکار

  قدس آنلاین- گروه استان ها: روزی که کلنگ آغاز احداث قطار شهری کرج به زمین زده شد کمتر کسی تصور می کرد این پروژه مهم حمل ونقل شهری کرج با گذشت بیش از یک دهه بلاتکلیفی همچنان به روی کرجی ها بسته بماند.

 • عزاداری ۱۳۹۶-۰۷-۰۹ ۰۸:۲۴

  آئین عزاداری در ایران

  «عشق» اینجا غوغا می‌کند

  قدس آنلاین-نخل گردانی، طبق کشی، طشت گذاری، دسته‌های شاخسی واخسی، زارخاک، گِل مالی، بیل زنی و...» تنها مشتی از خروارها جلوه‌ها و مراسم‌های عزاداری است که مردم شهرهای مختلف ایران در این روزها و شب‌های عزای سید و سالار شهیدان انجام می‌دهند.

 • عزاداري سالروز شهادت امام رضا (علیه‌السلام) در شهر مقدس قم/گزارش تصویری/فرزانه پیری ۱۳۹۶-۰۷-۰۴ ۰۹:۱۹

  تکیه اعظم «کلاک» در ردیف۵ تکیه اعظم کشور

  مراسم تعزیه با ۳۰۰ سال قدمت

  کرج-مراسم عزاداری و تعزیه خوانی روز عاشورا همه ساله با شور و حال خاص خود در تکیه اعظم کلاک در استان البرز برگزار می شود.

 • البرز ۱۳۹۶-۰۶-۲۵ ۱۶:۴۵

  امکانات گردشگری البرز درشان این استان نیست

  البرز میهمان‌نواز خوب با میزبانی بد

  کرج- استان البرز با ۶ شهرستان کرج، ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان، فردیس و اشتهارد و ۴۷ روستای گردشگری تنوع اقلیمی کم‌نظیر در کشور را دارا است که از آب‌وهوای کوهستانی تا گوهر کویر را یکجا در اختیار دارد

 • شورای شهر کرج ۱۳۹۶-۰۶-۲۲ ۱۷:۱۷

  چالش جدی مدیریت شهری جدید درماه نخست فعالیت؛

  شورای شهر پنجم کرج وارث بدهی هزار میلیاردی

  کرج- اعضای شورای شهر پنجم کرج هیچگاه تصور نمی کردند در نخستین ماه فعالیت خود در پارلمان شهری با یکی از جدی ترین چالش های کاری خود مواجه شوند اما این اتفاق رخ داده و آنها باید فکری برای بدهی هزارمیلیاردی شهرداری کرج کنند.