همه‌ی خبرهای امروز
 • طالقان ۱۳۹۶-۱۲-۲۱ ۱۱:۰۴

  قدس آنلاین گزارش می دهد؛

  تلاش برای «دیده شدن» جاذبه های گردشگری البرز

  کرج- تعطیلات سال جدید و عید نوروز کمتر از ۱۰ روز دیگر آغاز می شود و این در حالی است که به نظر می رسد تلاش ها برای بهتر دیده شدن جاذبه های گردشگری البرز از سوی نهادها و ارگان های مختلف جدی تر از سال های قبل دنبال می شود.

 • بارش سنگین برف ۱۳۹۶-۱۱-۲۳ ۱۴:۵۰

  گزارش قدس آنلاین از نشست شورای مدیریت بحران البرز؛

  جلسه ای برای غافلگیر نشدن دوباره

  کرج- پیامدهای منفی بارش برف اخیر و ورود سامانه بارشی قوی به البرز در هفته جاری سبب شد مسئولان شورای مدیریت بحران البرز بار دیگر گردهم بیایند تا به نوعی از غافلگیری دوباره در حوادث مشابه پیش رو جلوگیری کنند.

 • مقاومت البرز-2 ۱۳۹۶-۱۱-۰۹ ۱۲:۲۶

  قدس آنلاین از حضور نماینده البرز در لیگ برتر فوتسال گزارش می دهد؛

  رتبه دورقمی سقف آرزوهای مقاومت البرز

  کرج- لیگ برتر فوتسال ایران در حالی با کسب عنوان یازدهمی مقاومت به پایان رسید که البرزی ها انتظار دارند با توجه به ظرفیت های بالای این رشته ورزشی تیمی مدعی در بالاترین سطح فوتسال ایران داشته باشند.

 • کم آبی ۱۳۹۶-۱۰-۲۴ ۱۲:۴۶

  گزارش قدس از روزهای کم بارش البرز؛

  اینجا کسی خشکسالی را باور ندارد

  کرج- هفته اول مهرماه وقتی البرزی ها با سرمایی غافلگیرکننده و بارش های قابل توجه روبرو شدند کمتر کسی تصور می کرد این شروع خوب بارش ها همانجا متوقف شود و دیگر در روزها و هفته های بعد رخ نشان ندهد.

 • ترافیک کرج-1 ۱۳۹۶-۱۰-۱۲ ۱۵:۰۵

  قدس آنلاین گزارش می دهد؛

  حل مشکل ترافیک کرج «نقشه راه» می خواهد

  کرج- روند افزایش خودروها در کرج و متعاقب آن آلودگی های زیست محیطی ناشی از ترافیک در حالی به معضلی برای این کلانشهر مبدل شده که همچنان متولیان امر نقشه راهی مشخص برای مدیریت و کنترل این پدیده آزاردهنده ندارند.

 • نابینایان البرز-1 ۱۳۹۶-۰۹-۲۶ ۱۳:۵۸

  قدس آنلاین گزارش می دهد؛

  تاریخ سازی ورزشکاران روشندل البرزی در اوج محرومیت ها

  کرج- ورزشکاران کم بینا ونابینای البرزی در حالی برای نخستین بار در تاریخ این استان موفق به کسب مدال آسیایی شدند که از کمترین امکانات لازم برخوردارند وبا محرومیت های زیادی دست وپنجه نرم می کنند.

 • پژوهش البرز-2 ۱۳۹۶-۰۹-۱۸ ۱۲:۱۷

  قدس آنلاین گزارش می دهد؛

  فاصله تمام نشدنی «پژوهش» با «تولید» در البرز

  کرج- چهارمین نمایشگاه پژوهش البرز در حالی با حضور نخبگان و محققان حوزه های مختلف هفته گذشته در کرج برگزار شد که به نظر می رسد علیرغم همه تلاش ها همچنان میان پژوهش وتولید در البرز فاصله است و حس اعتماد متقابل میان دانشگاه و صنعت برقرار نشده است.

 • بزرگراه شمالی-1 ۱۳۹۶-۰۹-۰۷ ۱۵:۲۹

  اختلاف نظر برسر راه بزرگترین پروژه شهری

  حرکت بزرگراه شمالی کرج روی دست انداز تردید

  کرج- در حالی که چندماهی است بزرگراه شمالی کرج به عنوان بزرگترین پروژه عمرانی این کلانشهر آغاز شده اما به نظر می رسد برخی اختلاف نظرها در خصوص کارکردهای این پروژه عمرانی به سرانجام رسیدن آن در زمان مشخص را با تردیدهایی روبرو کرده است.

 • جوانان-1 ۱۳۹۶-۰۹-۰۵ ۱۲:۲۴

  دومین شهر پرجمعیت البرز از فقر سرانه ها رنج می برد؛

  سهم پررنگ نسل جوان از محرومیت های فردیس

  فردیس- دومین شهر پرجمعیت استان البرز در حالی ششمین سال فعالیت مستقل شهرستانی خود را پشت سر می گذارد که به نظر می رسد مطالبات جوانان در حوزه های فرهنگی ورزشی تا حد بسیاری بی پاسخ مانده است.

 • کرج ۱۳۹۶-۰۹-۰۱ ۱۰:۳۴

  البرز با کوهی از مشکلات روبروست

  کرج-شهریور ماه امسال سکان هدایت استانداری البرز از دست «سید محمد طهائی» گرفته شد تا ازاین‌پس محمدعلی نجفی که پیش‌ازاین تجارب خود را در استانداری گیلان به منصه ظهور رسانده بود سکان‌دار البرز در دریای متلاطم مشکلات باشد.

 • کارخانه آسفالت کرج ۱۳۹۶-۰۸-۲۹ ۱۶:۴۸

  قدس آنلاین گزارش می دهد؛

  سناریوی تعطیلی کارخانه آسفالت کرج

  کرج- نزدیک به ۶ سال از زمان افتتاح کارخانه آسفالت شهرداری کرج می گذرد اما این کارخانه به دلایل مختلف نتوانسته آن چنان که می بایست درعمران وآبادانی شهر کرج و کاهش هزینه های این بخش موثر باشد وهمواره حرف وحدیث هایی را به دنبال داشته است.