دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۸

استاندار مازندران:

آیت الله هاشمی کارنامه درخشان و ماندگاری از خود بر جای گذاشته است

استاندار مازندران

ساری- استاندار مازندران در پیامی درگذشت آیت الله هاشمی را تسلیت گفت و خاطرنشان کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی کارنامه درخشانی و ماندگاری از خود برجای گذاشته است.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین، ربیع فلاح جلودار افزود: خبرتلخ ارتحال سرمایه‌ بی بدیل انقلاب و پیشگام مبارزه و نهضت عظیم امام راحل، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی موجب اندوه و تأثر عمیق قلبی شد.

در ادامه این پیام آمده است: این مجاهد و عالم نستوه با مدیریت مدبرانه در نظام جمهوری اسلامی ایران در سنگرهای ریاست مجلس شورای اسلامی، ریاست جمهوری، ریاست مجلس خبرگان و ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام و ۶۰ سال مبارزه با استکبار و استعمار کارنامه درخشان و ماندگاری را در تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی بر جای گذاشته است.

مجاهدت ، صبوری ، تدبیر و ولایتمداری این چهره ممتاز و تاریخ‌ساز انقلاب اسلامی و نقش بی بدیل این شخصیت ممتاز در دوران مبارزه با رژیم ستمشاهی و خدمات شایسته و ماندگارش در ۸ سال دفاع مقدس، اراده‌ و تلاش بی نظیرش دردوران سازندگی و نقش آن مبارز انقلابی در حفظ میراث حضرت امام و عشق و ارادتش به مقام معظم رهبری در دفتر افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ثبت و جاودانه است.

استاندار مازندران تاکید کرد: مردم ایران و مازندران علوی به احترام آن یار دیرین و وفادار امام و رهبری خواهند ایستاد و درسوگ صمیمی‌ترین یار امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری به سوگ خواهند نشست.

فلاح جلودار درگذشت این فقیه و عالم مجاهد را به محضر مقام معظم رهبری مدظله العالی ، ملت شریف ایران و بازماندگان آن عزیز سفر کرده تسلیت گفت و ازدرگاه خداوند متعال برای آن فقید سعید رحمت و غفران الهی و برای کلیه بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسالت کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.