یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۱

مردم تالش برای پذیرایی از مهمانان نوروزی آماده اند

طبیعت

رشت- فرماندار تالش گفت: این شهرستان با ۲۰ مدرسه، ۲۰۰ واحد مسافرکاشانه و پنج مرکز اقامتی و هتل آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است.

به گزارش قدس آنلاین، سیدعیسی مهدوی ظهر یکشنبه در جلسه ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان تالش از آماده سازی هفت طرح ساحلی و تجهیز سواحل گیلان برای اسکان و استفاده گردشگران نورزی خبر داد و اظهار کرد: طرح های صاحلی گیسوم، آلالان، قرق، لیسار، چوبر و حویق علاوه بر جاذبه های طبیعی به تجهیزات تفریحی و پذیرایی مجهز شده تا زمان ماندگاری مسافران را در استان گیلان افزایش دهند.

وی با بیان اینکه تالش همواره گردشگران زیادی را به خود جلب کرده است، افزود: ۲۰ مدرسه با ۱۷۰ کلاس، ۲۰۰ واحد مسافر کاشانه و پنج مرکز اقامتی و هتل در این شهرستان آماده اند تا از مسافران و گردشگران پذیرایی کنند.

فرماندار تالش از بخشداران شهرهای این شهرستان خواست نسبت به زیباسازی محیط شهر و لکه گیری آسفالت خیابان و رنگ آمیزی علائم راهنمایی اقدام کنند.

وی ادامه داد: حاشیه محور تالش به آستارا و اسالم به خلخال از پرتردد ترین محورهای این شهرستان است و زیباسازی محیط آن باید در اولویت کاری ستاد خدمات سفر باشد.

مهدوی با بیان اینکه با همکاری اداره های راهداری تالش و آستار و گروه های دوست دار طبیعت، از چند روز پیش اقداماتی جهت جمع آوری زباله از حاشیه این محورها صورت گرفته، افزود: در حاشیه دریای خزر ۹۳ کیلومتر نوار ساحلی وجود دارد و در تعطیلات نوروزی سال قبل ۶۰۰ هزار گردشگر از مناطق دیدنی و طرح های ساحلی این شهرستان بازدید کردند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.