پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۷

نوبخت:

راه‌آهن گیلان بهار ۹۶ افتتاح می‌شود

راه آهن رشت-قزوین-نوبخت

رودبار- معاون رئیس جمهور گفت: راه‌آهن گیلان در بهار ۹۶ افتتاح می‌شود و امیدواریم شاهد تحول بزرگ‌تر در راه‌اندازی این پروژه باشیم.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین ، محمدباقر نوبخت صبح پنجشنبه در مراسم افتتاح سه هزار و ۳۰۰ متر آزاد راه رشت‌ـ‌ قزوین از ۱۱ کیلومتر باقی‌مانده این آزادراه اظهار کرد: افتتاح این پروژه در راستای تردد آسان‌تر مردم از این مسیر سخت انجام شده است.

وی با قدردانی از تلاش دست‌اندرکاران پروژه آزاد راه رشت‌ـ قزوین، تصریح کرد: دست‌اندرکاران در تلاش هستند تا بتوانند برای مهمانان نوروزی تمام ایران در گیلان و شما رفت و امد را فراهم کنند و از همکاران خود در شرکت ساخت و توسعه در راه و شهرسازی و مجریان و مشاوران این پروژه ارزشمند قدردانی می‌کنم.

سخنگوی دولت تسهیل در عبور و مرور یک‌بخش از کار دانست و بیان کرد: نیاز است با مسؤولان جلسه‌ای تشکیل دهیم که موجب رونق اقتصادی شهرهای منطقه شود و یکی از اهداف ما تردد آسان بوده اما مهم‌ترین اصل، رونق اقتصادی مردم است.

 وی با تصریح بر اینکه آمادگی دریافت طرحی برای رونق اقتصادی منطقه رودبار را داریم، خاطرنشان کرد: از این طرح حمایت مالی می‌کنیم و در روزهای آینده اعتبارات پروژه به صورت نقدی پرداخت می‌کنیم تا حقوق کارکنان به موقع پرداخت شود.

نوبخت با بیان اینکه منتظر تحول بزرگ در مسیر رشت‌ـ‌قزوین هستیم، متذکر شد: امیدواریم در بهار ۹۶ شاهد تحول بزرگ‌تر در بخش راه‌اندازی راه‌آهن گیلان باشیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.