شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۴

دبیرستان انرژی اتمی در قزوین ساخته می‌شود

سال پر رفت و آمد سازمان انرژی اتمی

قزوین- مدیرکل آموزش‌ و پرورش استان قزوین با اشاره به ساخت دبیرستان ۱۵ کلاسه انرژی اتمی در قزوین در فضایی به وسعت ۴ هزار مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال با همکاری سازمان انرژی اتمی گفت: کلنگ ساخت این مدرسه همزمان با هفته معلم به زمین زده می شود.

به گزارش قدس آنلاین، سالار قاسمی صبح شنبه در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه افزود: این مدرسه که با عنوان مدرسه ملی شناخته خواهد شد، پیش از این در مشهد و تهران نیز ساخته‌شده بود و استان قزوین سومین استان دارنده این مدرسه است.

وی با اشاره به برخی برنامه‌های آموزش‌ و پرورش استان قزوین در هفته معلم گفت: با توجه به تعداد زیاد برنامه‌ها، برنامه‌های این هفته از ۹ اردیبهشت آغاز خواهد شد.

قاسمی خاطرنشان کرد: امسال از ۲۵۴ معلم نمونه منطقه‌ای، ۲۱ معلم نمونه استانی و ۱ معلم نمونه کشوری در همایش تجلیل از معلمین استان تقدیر و قدردانی می شوند.

وی هم‌چنین از افتتاح دومین مرکز درمانی فرهنگیان استان قزوین خبر داد و تصریح کرد: این مرکز درمانی با کمک یکی از خیران استان قزوین و با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد ریال در شهرک مهرگان ساخته خواهد شد.

مدیرکل آموزش‌ و پرورش استان قزوین خاطرنشان کرد: فاز نخست توسعه مراکز رفاهی فرهنگیان از جمله مرکز فرهنگیان نواب نیز در این هفته با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد ریال آغاز خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.