یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰

تردد بیش از ۱ میلیون نفر از طریق پایانه‌های مسافربری مشهد

گزارش تصویری: حال وهوای نوروزی پایانه مسافربری مشهد مقدس

مشهد-مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد گفت: در دهه کرامت امسال یک میلیون و ۱۰۷ هزار و ۶۷۲ نفر از طریق پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد جابه‌جا شده‌اند.

به گزارش قدس آنلاین، به‌ نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سید علی حسینی درباره تردد مسافران در دهه کرامت امسال اظهار داشت: از تاریخ ۳ تا ۱۳ مرداد ماه امسال تردد مسافران در پایانه‌های مشهد از طریق ۴۶ هزار و ۶۴۶ وسیله نقلیه اعم از سواری، مینی‌بوس و اتوبوس انجام شده است. این تعداد وسیله نقلیه شامل بیش از ۲۴ هزار اتوبوس، ۱۶ هزار مینی‌بوس و ۶ هزار و ۴۳۱ هزار سواری بوده است.

وی با بیان اینکه در دهه کرامت امسال یک میلیون و ۱۰۷ هزار و ۶۷۲ نفر از طریق پایانه‌های مسافربری مشهد جابه‌جا شده‌اند، بیان کرد: در مدت مذکور ۶۱۲ هزار و ۱۸۳ مسافر از طریق پایانه‌های مسافربری مشهد وارد شهر مشهد شدند که سفر این افراد از طریق ۷ هزار و ۹۵۰ دستگاه مینی‌بوس، ۱۲ هزار و ۴۳۲ دستگاه اتوبوس و ۳ هزار و ۱۴۵ دستگاه سواری به مشهد انجام شده است.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد ادامه داد: در دهه کرامت، ۴۹۵ هزار و ۴۸۹ نفر از طریق پایانه‌های مسافربری مشهد از شهر خارج شدند که سفر این افراد از طریق ۸ هزار و ۸۰ دستگاه مینی‌بوس، ۱۲ هزار و ۶۶۲ دستگاه اتوبوس و ۳ هزار و ۱۹۷ دستگاه سواری به ثبت رسیده است.

حسینی خاطرنشان کرد: در دهه کرامت یک میلیون و ۱۰۷ هزار ۶۷۲ نفر تردد از طریق پایانه مسافربری امام رضا (ع)، پایانه معراج، پایانه راه ابریشم، شرکت‌های سواری کرایه پایانه امام رضا (ع)، ایستگاه میثاق، ایستگاه حافظ و ایستگاه کلات به ثبت رسیده است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.