شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۹

رقابت های انتخابی والیبال قهرمانی جهان ۲۰۱۸ - منطقه آسیا؛

شکست نایب قهرمان والیبال آسیا برابر قطر

والیبال انتخابی قهرمانی جهان

تیم ملی والیبال قزاقستان در ادامه عملکرد ضعیفش در انتخابی قهرمانی جهان در منطقه آسیا با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب تیم قطر شد.

به گزارش قدس آنلاین، در ادامه رقابت های انتخابی والیبال جهان در منطقه آسیا و از گروه B که از نوزدهم تا بیست و سوم مرداد ماه به میزبانی سالن رضازاده شهر اردبیل برگزار می شود، از ساعت ۱۵:۳۰ تیم ملی والیبال قطر در سومین دیدارش رو در روی تیم ملی والیبال قزاقستان  قرار گرفت و در پایان موفق شد سه بر صفر برابر نائب قهرمان آسیا به برتری دست یابد و سه امتیاز شیرین را به اندوخته هایش اضافه کند.

شاگردان جیاکاردی در تیم ملی قطر در سه ست پیاپی و با امتیاز های ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۱۸ قزاقستان را شکست دادند.
تیم ملی والیبال قطر با دو برد و یک باخت از سه بازی، پنج امتیازی شد و باید برای صعود به قهرمانی جهان روز دوشنبه در آخرین دیدارش ایران را شکست دهد. تیم‌ملی والیبال قزاقستان هم با دو باخت و بدون امتیاز به همراه کره جنوبی در قعر جدول باقی ماند.

تیم ملی قطر فردا (یکشنبه) بر اساس برنامه، استراحت می کند و قزاقستان هم از ساعت ۱۸ به مصاف ایران می رود. در دیگر بازی مهم امروز(شنبه) تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۱۸ در دومین دیدارش برابر تیم چین به میدان می رود.

در گروه B انتخابی والیبال قهرمانی جهان در منطقه آسیا، پنج تیم ایران، قزاقستان، چین، کره جنوبی و قطر حضور دارند و در پایان دو تیم برتر، مسافر رقابت های قهرمانی والبیال جهان ۲۰۱۸ می شوند. پیش از این تیم های استرالیا و ژاپن جواز حضور در این رقابت ها را کسب کرده بودند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.