سه‌شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۳

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان اعلام کرد:

خبرهای خوش برای فارغ التحصیلان سال ۹۶ در راه است

خبرهای خوش برای فارغ التحصیلان سال ۹۶

اصفهان- معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان اعلام کرد: دانشجویانی که در سال ۹۶ فارغ التحصیل و در بنگاههای تولیدی و اقتصادی مشغول کار شوند، به مدت یکسال ماهیانه ۳۰۰ هزار تومان حقوق دریافت خواهند کرد.

حسین زیبایی در گفتگو با خبرنگار قدس آنلاین افزود: با توجه به قوانینی که در وزارت ورزش وضع شده و با توجه به شرایط فعلی اشتغال، مقرر شده دانشجویانی که در سال ۹۶ فارغ التحصیل و در بنگاههای تولیدی و اقتصادی مشغول کار شوند به مدت یکسال ماهیانه ۳۰۰ هزار تومان حقوق دریافت کنند و به مدت یکسال هم بیمه می شوند.

وی تاکید کرد: هدف این است که جوانان در یک شغل با توجه به تحصیلات و گرایش مشغول کار شوند و بعد از گذشت یک سال روی پای خود بایستند.

معاون فرهنگی و  امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان تصریح کرد: این تصمیم به نوعی ایجاد نگیزه برای جوانان است.

وی اظهارکرد: قرار است این توافق نامه توسط وزارت کار انجام و بین امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، اداره کل کار تعاون و رفاه اجتماعی و یکی از صندوق های مالی امضاء شود؛ البته هنوز دستورالعمل آن ابلاغ نشده است.

زیبایی تاکید کرد: پس از ابلاغ دستورالعمل، از طریق سایت اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان اطلاع رسانی های لازم انجام خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.