جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۲

استاندار کرمان:

ایجاد ۲۵۰۰ تخت بیمارستانی در استان کرمان در حال انجام است

علی‌رضا رزم‌حسینی

کرمان- استاندار کرمان با اشاره به اینکه ایجاد دو هزار و ۵۰۰ تخت بیمارستانی در استان کرمان در حال انجام است گفت: بیمارستان شهید باهنر کرمان حدود ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و آماده افتتاح است.

به گزارش قدس انلاین، علیرضا رزم‌حسینی در آئین افتتاح فاز سوم ساختمانی بیمارستان موقوفه ارجمند کرمان اظهار داشت: اقدامات بسیار خوبی در دولت تدبیر و امید در حوزه بهداشت و درمان انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه امروز در محروم‌ترین نقطه استان کرمان در شهر قلعه‌گنج بیمارستان ۳۲ تختخوابی احداث شده است گفت: بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهرستان رودبارجنوب نیز بعد از ۱۵ سال به بهره‌برداری رسید.

استاندار کرمان از پیشرفت فیزیکی حدود ۹۵ درصدی بیمارستان شهید باهنر کرمان خبر داد و خاطرنشان کرد: در حال حاضر دو هزار و ۵۰۰ تخت بیمارستانی در استان کرمان در حال احداث است.

وی با بیان اینکه بروکراسی اداری در گرفتن مجوزات یک آسیب برای توسعه کشور است گفت: مردم ما آماده همکاری در هر زمینه‌ای هستند و باید شرایط حضور آنها را فراهم کرد.

رزم‌حسینی با اشاره به اینکه ملت ایران و مردم کرمان در طول تاریخ عزتمند بوده‌اند افزود: استان کرمان سبک جدیدی از مدیریت را دنبال می‌کند و همه مسئولان و نمایندگان مجلس استان کرمان دل در گرو توسعه و آبادانی استان دارند.

در این جلسه حجت‌الاسلام محمد قاسمی‌زاده مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمان نیز اظهار داشت: مال و فرزند زینت‌های دنیا هستند و آنچه از انسان باقی می‌ماند، باقیات و صالحات است.

وی با بیان اینکه وقف انسان و مال انسان را ماندگار می‌کند با اشاره به بیمارستان موقوفه ارجمند کرمانی گفت: مرحوم ارجمند کرمانی برای همیشه تاریخ خود را ماندگار کرد.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.