دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱

عضو کانون گیلان برگزیده مسابقه نقاشی «هیکاری» ژاپن شد

برگزیده نقاشی هیکاری ژاپن

رشت_ «طراوت ملکی» عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان، نشان نقره و دیپلم افتخار مسابقه بین المللی نقاشی «هیکاری» کشور ژاپن در سال ۲۰۱۶ را به خود اختصاص داد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان گیلان، این مسابقه‌ی بین‌المللی نقاشی با موضوع‌های «کشاورزی»، «زمین زراعی»، «طبیعت»، «محیط زیست»، «مردم» و «خانواده» برگزارشد. بنابراین گزارش «طراوت ملکی»، عضو ۱۲ ساله مرکزفرهنگی هنری شماره ۱ کانون بندرانزلی با اثری که نقش ارزش‌مند مادر در خانواده و هم‌چنین شرکت وی درفعالیت کشاورزی را به تصویرمی کشید در میان ۱۹ هزار و ۹۸۷ اثر رسیده از ۵۸ کشور جهان موفق به دریافت نشان‌ نقره ودیپلم این مسابقه بین المللی افتخار شد.

شایان ذکراست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با ارسال یک هزار و ۳۰۰ اثر در بیست‌وچهارمین مسابقه‌ی بین‌المللی نقاشی «هیکاری‌» کشور ژاپن در سال ۲۰۱۶ شرکت کرده بود.
گفتنی است در همین زمینه ۲۵ اثر نیز از سوی مراکز فرهنگی هنری گیلان به دبیرخانه استانی این مسابقه ارسال شد که ازاین میان داوران ۱۹اثر را انتخاب و به دبیرخانه مرکزی در تهران ارسال کردند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.