پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۸

مسئولیت شناسی و مدیریت جهادی دو وظیفه ما نسبت به شهداست

جشن پیروزی مقاومت

کرمان- استاندار کرمان مسئولیت شناسی و مدیریت جهادی را دو وظیفه مردم نسبت به شهدا دانست.

به گزارش قدس آنلاین، مراسم جشن پیروزی مقاومت شامگاه چهارشنبه با حضور خانواده شهید مدافع حرم حججی، دکتر حقدوست معاون وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی، حجت الاسلام و المسلمین علیمرادی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری و جمعی از مسئولین استان به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی در تالار وحدت دانشگاه آزاد اسلامی کرمان برگزار شد.

استاندار کرمان در این مراسم با بیان این که حفظ وحدت سیاسی و عملیاتی در کشور اولین وظیفه ما در برابر شهداست، گفت: رهبری هوشمندانه رهبر انقلاب، رمز پیروزی انقلاب در منطقه و جهان است.

علیرضا رزم حسینی افزود: امروز واجب ترین امری که همه ما باید به آن عمل کنیم حفظ وحدت است.

وی با بیان این موضوع که مبارزه با فقر و جهل نیز باید در اولویت باشد، گفت: امروز دانشجویان و دانشگاهیان باید در عرصه فرهنگی و اقتصادی نقش آفرینی کنند و تنها وظیفه آنها نباید درس خواندن صرف باشد.

استاندار کرمان ادامه داد : شهدای ما به شهادت نرسیدند که امروز آسیب های اجتماعی ما در جامعه فزاینده باشد، بلکه آنها شهید شدند که کشور همراه با اجرای احکام اسلامی، پیشرونده در عرصه بین المللی باشد.

وی خاطرنشان کرد: مسئولیت شناسی و مدیریت جهادی داشتن دو وظیفه دیگر ما نسبت به شهداست.

رزم حسینی در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه برهمه ما واجب است که به شهدا و ایثارگران ادای احترام کنیم، گفت: امروز باید سر تعظیم فرو آوریم به خانواده شهدا که چنین جوانانی را پرورش دادند.

وی افزود: اگر امروز از شهدا و ایثارگران جامعه تجلیل می کنیم در واقع یادآوری وظایف خودمان به خودمان است.

استاندار کرمان در ادامه ضمن تبریک پیروزی مقاومت، گفت: تمام پیروزی هایی که در این هشت سال در منطقه خاورمیانه بوجود آمده، مرهون هدایت های راهبردی مقام معظم رهبری است که اگر هدایت های ایشان نبود ما می بایست در داخل کشور علیه داعش می جنگیدیم.

وی همچنین به نقش سردار سلیمانی در این پیروزی ها اشاره کرد و گفت: فداکاری مردم، مستشاران و رهبری های سردار باعث شد جشن پیروزی را برگزار کنیم.

دراین مراسم ازتمبر «پیروزی مقاومت سوریه» و« تندیس تمبر مس تمثال شهیدمحسن حججی» رونمایی شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.