دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۱

مدیرعامل شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد:

بزرگترین پروژه صنعت برق کهگیلویه و بویراحمد اجرایی می‌شود

برق رسانی

یاسوج- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از اجرای بزرگترین پروژه صنعت برق این استان در راستای اقتصاد مقاومتی خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، داود راهزادی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی پروژه تبدیل شبکه‌های برق سیمی به کابل در ۵ شهر بزرگ این استان با اعتباری افزون بر ۶۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات بند ه تبصره ۶ قانون بودجه ۹۶ ابلاغی شرکت توانیر اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه این پاروه تا پایان امسال باید افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار بگیرد، ادامه داد: شبکه‌های سیمی برق شهرهای یاسوج، دهدشت، دوگنبدان، باشت و لنده به شبکه کابلی تبدیل می‌شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: کاهش افت ولتاژ، جایگزین شدن شبکه کابلی به جای سیم، جلوگیری از هدرروی انرژی، پایداری برق و کاهش تلفات انرژی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی مد نظر مقام معظم رهبری از مهمترین اهداف اجرالی این پروژه است.

راهزادی با تاکید بر اینکه برای اجرای این پروژه نیامند همکاری شهرداران هستیم، بیان کرد: از مشترکان برق در شهرهای دهدشت، یاسوج، دوگنبدان، باشت و لنده از هم اکنون به دلیل خاموشی برای تسریع در روند اجرای پروژه پوزش می‌طلبم.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.