شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۵

مدیرکل شرکت پست استان ایلام:

با تجارت الکترونیک چرخه تولید تکمیل می شود

آیین رونمایی از کمپین تخصصی صادرات خرده فروشی

ایلام- مدیرکل شرکت پست استان ایلام گفت: با استفاده از امکانات و بسترهای تجارت الکترونیک، چرخه تولید و فروش تکمیل می شود.

به گزارش قدس آنلاین، بابک گله داری روز شنبه در آیین رونمایی از کمپین تخصصی صادرات خرده فروشی با عنوان «آنلاین شوید – جهانی بفروشید» با محوریت ایجاد بستر معرفی محصولات صنایع دستی ایلام، با بیان اینکه در کشور تولید و تقاضای محصول وجود دارد، اما این چرخه در بسیاری از موارد کامل نمی شود، اظهارداشت: برای خروج از رکود اقتصادی موجود در کشور، بایستی چرخه تولید که منجر به فروش می شود، تکمیل شود و اکنون با بستر تجارت الکترونیک این شرایط فراهم شده است.

وی با اشاره به اینکه بایستی بتوانیم با نرم افزارها و فضای مجازی به درستی آشنا شویم، افزود: لازمه تحقق این امر استفاده صحیح و کارآمد از بستر فضای مجازی است.

مدیرکل شرکت پست استان ایلام با تأکید بر اینکه استفاده از فضای مجازی و بستر اینترنت، بازارهای بزرگ جهانی را برای تولیدکنندگان ما فراهم می کند، تصریح کرد: در این راستا شرکت ملی پست ایران برگشت پول و سرمایه تولیدکنندگان را تضمین می کند و با دقت هرچه تمام تر محصول را به دست مشتری خواهد رساند و ضمن اینکه محصولات نیز بیمه هستند.

بابک گله داری با اشاره به اینکه در برخی موارد متأسفانه تولیدکننده مشتری را نمی شناسد و بازاری برای فروش محصول پیدا نمی کند، بیان داشت: بایستی دست به دست دهیم و چرخه تولید را با استفاده از بسترهای نوین تجارت تکمیل کرده و اقتصاد کشور را از رکود خارج کنیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.