چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۰

استاندار خراسان رضوی:

تبیین دستاوردهای نظام را تکلیف انقلابی خود می دانیم

رشیدیان

قدس آنلاین: استاندار خراسان رضوی گفت : به عنوان میراث دران و پیش قراولان نهضت اسلامی، نه به عنوان یک وظیفه اداری، بلکه تکلیف انقلابی خود می دانیم برای تبیین دستاوردهای نظام و انقلاب اسلامی تلاش کنیم.

 به گزارش قدس آنلاین، علیرضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی در جلسه ستاد بزرگداشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی استان افزود : نظام مقدس جمهوری اسلامی کارآیی و کارآمدی لازم برای رفع مشکلات خود را دارد و توطئه ها و حیله های دشمن برای ناامیدی مردم و ایجاد اختلاف بین ملت و مسئولان راه به جایی نمی برد.

 وی تصریح کرد : منشا دشمنی استکبار جهانی با ما تفکر انقلاب اسلامی است که با روحیه استکباری نظام سلطه مخالف بوده و در مقابل آن مستحکم ایستاده است.

وی در ادامه با اشاره به عملکرد ستاد بزرگداشت جهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت :  این ستاد در کشور با حضور روسای سه قوه و دستگاه های ملی تشکیل شده و ستادهای استانی آن نیز با عضویت متناظرین آن ها شکل گرفته است.

استاندار خراسان رضوی تاکید کرد: در شرایطی که دشمن به طمع گسست نسلی و ارائه آدرس غلط، سعی در قطع امید، نشاط و شادابی مردم و القا نا امیدی در جامعه را دارد؛ باید با اطلاع رسانی از خدمات ارزشمند انقلاب اسلامی این توطئه ها را خنثی کرد.

وی تصریح کرد: اتحاد و همبستگی رمز خنثی کردن توطئه های دشمنان است و انتقال ارزش‌ها و دستاوردهای چهل ساله نظام به نسل جوان ضروری و وظیفه همه دستگاه هاست.

رشیدیان افزود : ۱۲ کارگروه تخصصی ذیل این ستاد فعالیت خواهند کرد که شامل فرهنگی و هنری، اقتصادی، علم و فناوری، رسانه و فضای مجازی، روستا و محرومیت زدایی، ورزش و جوانان، زنان، تشکل های مردم نهاد، حوزه و روحانیت، ایثار و شهادت، بهداشت، درمان و سلامت، دفاعی و بسیج مردمی می باشند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.