دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۳

آیت الله خاتمی:

هاشمی یک مبارز معمولی نبود، بلکه مبارزات را مدیریت می کرد

آیت‌الله سیداحمد خاتمی

کرمان- عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: هاشمی در دوران قبل از انقلاب به عنوان افتخار روحانیت در عرصه مبارزه حضور داشت و بعد از انقلاب هم پا به پای رهبری در تثبیت و تحکیم انقلاب کوشید.

به گزارش  قدس آنلاین، آیت الله سید احمد خاتمی عضو مجلس خبرگان رهبری در رابطه با شخصیت حجت الاسلام والمسلمین هاشمی رفسنجانی اظهار داشت: حجت الاسلام و المسلمین هاشمی رفسنجانی شخصیت شناخته شده ای هستند و مردم ما گام به گام در مراحل مختلف با سخنان و مواضع وی آشنا هستند.

وی گفت: مردم ما سخنرانی ها و خطبه های امید آفرین هاشمی رفسنجانی را در نمازجمعه شنیده و دیده اند و در دوره سازندگی هم با خدماتی که وی انجام داده اند آشنا هستند .

امام جمعه موقت تهران افزود: ولی در خصوص خدمات سخت کوشانه هاشمی رفسنجانی قبل از انقلاب و دوران مبارزات کمتر گفته شده است، وی یک مبارز معمولی نبود بلکه مبارزات را مدیریت می کرد و مقاومت خستگی ناپذیر هاشمی طاغوتیان را خسته کرده بود.

خاتمی در ادامه عنوان داشت: هاشمی در دوران قبل از انقلاب به عنوان افتخار روحانیت در عرصه مبارزه حضور داشت و بعد از انقلاب هم پا به پا و همراه امام (ره) و مقام معظم رهبری در تثبیت و تحکیم انقلاب کوشید.

وی خاطر نشان کرد: بعد از انقلاب هم ارتباط صمیمانه خود را با امام راحل و مقام معظم رهبری حفظ کردند و این سخنان تنها گزیده ای از ویژگی های شخصیتی هاشمی رفسنجانی است و مطمئنا در خصوص شخصیت وی کتاب ها ، فیلم های مستند ساخته خواهد شد تا مردم به عمق شخصیت این عالم مجاهد پی ببرند.

امام جمعه موقت تهران در رابطه با فرافکنی رسانه های غربی اظهار داشت: ما به حمدالله دارای رهبری بصیر، هوشیار، جهان شناس و دشمن شناس هستیم و مصلحت همه ما در آن است که گوش به فرمان و اطاعت از وی باشیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.