یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۷

نماینده ولی فقیه در استان یزد:

خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران از ارزش بالایی برخوردار است

نماینده ولی فقیه در استان یزد

یزد - نماینده ولی فقیه در استان یزد گفت: خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران از ارزش بالایی برخوردار است و ارزش کاری که ما انجام می‌دهیم به این است که به موقع و به صورت کامل انجام دهیم.

به گزارش قدس آنلاین، آیت الله محمدرضا ناصری یزدی در دیدار با کارمندان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد که به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد شهید برگزار شد، اظهارداشت: خدمت به خانواده شهدا از ارزش بسیار بالایی برخوردار است، وبه مباحث فرهنگی خانواده شهدا باید توجه بیشتر ی صورت گیرد و این توفیق خداوندی است که ما بتوانیم به در بنیاد شهید به خانواده شهدا و ایثارگران و در نهادهایی از جمله کمیته امداد به نیازمندان خدمت کنیم و باید شکر این نعمت را به صورت ویژه به جا آوریم.

وی افزود: گاهی مواقع ممکن است افرادی که در ادارات به ما مراجعه می‌کنند ناراحت و عصبانی باشند و حتی مطلب ناراحت کننده‌ای هم بیان کنند ولی ما باید با آرامش به آنها پاسخ دهیم و سعی کنیم آنها را آرام کنیم.

ناصری تصریح کرد: بعضی مواقع دیده می‌شود که افراد به ادارات مراجعه می‌کنند تا خدمتی دریافت کنند ولی رفتارها و یا عدم انجام کار را که مشاهده می‌کنند از حضورشان در اداره پشیمان می‌شوند.

نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به اینکه فرهنگ‌سازی باید از سنین پایین انجام شود، افزود: نکته دیگری که در ارتباط با بحث ایثارگران وجود دارد، بحث مباحث فرهنگی مرتبط با آنها و خانواده‌شان است.

وی  خاطرنشان ساخت: جمعیت بسیار زیادی تحت پوشش این نهاد در استان یزد هستند که لازم است نسبت به مباحث فرهنگی آنها و آموزش‌های مباحث دینی به آنها است.

مدیر کل  بنیاد شهید و امور ایثارگران استان نیز در این نشست اظهار داشت: تلاش شده برای رفع مشکلات حقوقی جامعه ایثارگری شورایی از بدنه این جامعه تشکیل شود تا به مشکلات جامعه ایثارگران و خانواده‌های شهدا به شکل ویژه رسیدگی کنند.

وی با اشاره به اینکه در راستای افزایش ارائه خدمات به افراد زیر پوشش این نهاد، نشست‌های ملاقات عمومی در تمام شهرستان‌های استان یزد انجام می‌شود، گفت: در راستای بررسی و رفع مشکلات جامعه بزرگ ایثارگری استان یزد، شورای معاونان این اداره نیز در تمام شهرستان‌ها برگزار می‌شود.

وی به اجرای طرح پایش سلامت در بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد اشاره کرد و افزود: در این طرح به همراه پزشکان به منازل افراد زیر پوشش مراجعه کرده و شاخص‌های سلامت آنها را بررسی می‌کنیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.