جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۱

نماینده ولی فقیه دراستان یزد:

حضور مردم درانتخابات، نقشه های شوم دشمنان را نقش برآب می کند

نماینده ولی فقیه دراستان یزد

یزد - نماینده ولی فقیه دراستان یزد گفت: حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای، نقشه های شوم دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران را نقش برآب می کند.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین ، آیت الله محمدرضا ناصری صبح جمعه با حضور مسجد روضه محمدیه و شرکت در انتخابات در جمع خبرنگاران اظهارداشت: انتخابات نماد عزت و اقتدار نظام و تجدید پیمان با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی است و متولیان برگزاری انتخابات باید فعالیت خود را با دقت انجام دهند و از برگزاری مطلوب انتخابات مراقبت کنند، چرا که در حال انجام تکلیف الهی هستند.

وی با قدردانی از احساس تکلیف مردم و تشکیل صف های طولانی برای رای دادن افزود: این حضور عظمت ایران و انقلاب را نشان می دهد و دشمنانی را که به دنبال براندازی انقلاب و اسلام هستند، مایوس می سازدو پس از انتخابات رفاقت باید جایگزین رقابت شود.

ناصری  تصریح کرد: شرکت در انتخابات پایبندی به راه شهیدان و پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی است و مردم ایران اسلامی به ویژه مردم استان یزد امروز با حضور گسترده خود در پای صندوق‌های رای، شکوه اقتدار، استقلال، عزت و پیروزی جمهوری اسلامی و وحدت و ولایتمداری خود را با نمایش خواهند گذاشت.

امام جمعه یزد با تاکید بر اینکه حضور مردم در انتخابات دیو آمریکا و صهیونیست را درهم می شکند گفت: این حضور دشمنان را مایوس می کند و به تقویت انقلاب اسلامی منجر خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.