شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۸

جانشین سازمان عقیدتی سیاسی ناجا:

امروز لباس پلیس، لباس یاری دین خداست

محمد هادی بهشتی پور

یزد- جانشین سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به طرح‌ها و تلاش‌های شبانه روزی کارکنان پلیس در طول سال و برقراری امنیت مطلوب بندگان صالح خداوند و روزه داران در این ایام گفت: امروز لباس پلیس، لباس یاری دین خداست .

به گزارش قدس آنلاین، حجت‌الاسلام محمدهادی بهشتی پور در جمع کارکنان فرماندهی انتظامی استان یزد ضمن تسلیت ایام شهادت مولای متقیان حضرت امیرالمومنین علی (ع) اظهار کرد: ماه مبارک رمضان، ماه عبادت و بندگی و یکی از راه های نزدیک شدن به درگاه الهی در این ایام دعا کردن است .

وی با اشاره به ایام سوگواری و شهادت امام اول شیعیان گفت: حضرت علی (ع) تجسم ارزش‌ های دینی است و عدالت ایشان باید سرمشق و الگوی حکومتی در دنیا قرار گیرد .

حجت الاسلام والمسلمین بهشتی پور با بیان این که ماه رمضان، ماه توفیق الهی است و شب های قدر نیز شب ارتباط انسان با خداست خاطرنشان کرد: شب های قدر فرصتی ارزنده از سوی خداوند متعال برای بهره برداری معنوی انسان است .

جانشین سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در ادامه با اشاره به طرح‌ها و تلاش‌های شبانه روزی کارکنان پلیس در طول سال به ویژه برقراری امنیت مطلوب بندگان صالح خداوند و روزه داران در این ایام افزود: امروز لباس پلیس، لباس یاری دین خداست .

وی با اشاره به برخی سوء استفاده‌ها از لباس پلیس تصریح کرد: کارکنان پلیس، سربازان امام زمان (عج) هستند پس باید قدردان این نعمت بوده و مواظب باشیم تا این نعمت بزرگ از ما گرفته نشود .

این مقام مسئول برائت از دشمنان در این ایام و شب‌های قدر را بسیار مهم برشمرد و تأکید کرد: ما نباید امیدمان را از دست بدهیم بلکه باید یقین به استجابت دعا از سوی خدا داشته باشیم، آن وقت پیروز خواهیم شد و دشمنان اسلام نیز شکست خواهند خورد .

رییس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در پایان توسل به پروردگار در این شب‌ها را سبب تقرب و نزدیکی به خداوند برشمرد و گفت: باید تلاش کنیم تا غفران الهی در این شب‌های بخشش، شامل حال ما شود.

منبع: ایسنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.