یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۰

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد:

کشف بیش از یک تن مواد مخدر در جنوب شرق کشور

کشف مواد مخدر

زاهدان - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام یک باند بزرگ مواد مخدر و هلاکت یک قاچاقچی مسلح و همچنین کشف یک تن و ۳۰۴ کیلوگرم مواد مخدر در جنوب استان خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سردار محمد قنبری در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، ماموران انتظامی شهرستان های سراوان و ایرانشهر از فعالیت قاچاقچیان مسلح با استفاده از خودروهای کوهستانی در جا به جایی مواد مخدر، مطلع و وارد عمل شدند.

وی افزود: با اطلاعات به دست آمده، ماموران انتظامی، شب گذشته سه دستگاه خودرو تویوتا متعلق به اعضای این باند در محورهای فرعی جنوب استان را شناسایی و به طور نامحسوس کنترل کردند.

سردار قنبری تصریح کرد: قاچاقچیان مسلح پس از ورود به کمین یگان های عملیاتی پلیس، به صورت مسلحانه با آنها درگیر شدند و پس از یک ساعت درگیری مسلحانه، یک قاچاقچی به هلاکت رسید و سه سوداگر مرگ نیز دستگیر شدند.

وی با اشاره به پاکسازی منطقه درگیری، گفت: ماموران در بازرسی از خودروهای به جا مانده از قاچاقچیان ضمن کشف دو قبضه سلاح کلاش و مهمات مربوطه، یک تن و ۳۰۴ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: امروز با اشراف اطلاعاتی پلیس در تمام نقاط استان، هیچ نقطه امنی برای سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت جامعه وجود ندارد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.