چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۵

در خراسان شمالی؛

نمایشگاه انقلاب در ۸۰ مدرسه برگزار می شود

مُیول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش اموزی

بجنورد- مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان شمالی گفت: نمایشگاه انقلاب در ۸۰ مدرسه استان در دهه فجر امسال برگزار می شود. 

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین، ناصر خطیب در نشست خبری اظهار داشت: این نمایشگاه در سه محور اصلی دیروز ما، امروز ما و فردای ما برگزار می شود که هر مدرسه در این نمایشگاه در خصوص انقلاب اسلامی تولید محتوا خواهد کرد. 
وی افزود:سه محور اصلی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان بصیرت افزایی، تجربه سازی و ارتقای انگیزه دانش آموزان است. 
وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را ارتقاء سطح انگیزه و تعلق نوجوان نسبت به جبهه حق در تقابل تاریخی با جبهه باطل، آشناسازی با شخصیت و آرمان های امام راحل، تقویت روحیه انقلابی، برانگیختن خلاقیت و توانمندی دانش آموزان، تحقق دو ماموریت نیروسازی و هم افزایی و همکاری بین دانش آموزان عنوان کرد. 
وی یادآورشد:این نمایشگاه سه راهبرد اصلی انگیزه بخشی و حساسیت آفرینی، بصیرت آفرینی و معرفت بخشی و رفتارسازی و تجربه آفرینی را به همراه دارد. 
خطیب خاطرنشان کرد:این نمایشگاه با تعدادی از گروه های دانش آموزی شکل می گیرد و هرکدام از این گروه ها با انتخاب یکی از محورها و تولید محصولات نمایشگاهی بر پایه ابتکار در غرفه ها به روایت گری باب موضوع می پردازند. 
وی با اشاره به وظایف اصلی سازمان نسبت به دانش آموزان افزود: تقویت بیشتر دانش آموزان نسبت به هویت اسلامی و تقویت ایمانشان نسبت به انقلاب اسلامی و برانگیختن توانایی های خود از وظایف این سازمان است. 
وی گفت:نمایشگاه مدرسه انقلاب هر سال جز ۱۰ استان برتر بوده به طوری که توانسته ایم سرگذشت ۴۰۰ شهید دانش آموز خراسان شمالی راجمع آوری کرده و به چاپ برسانیم. 
وی ادامه داد: مسئولین باید در طرح پیشگیری در مدارس برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی ما را مورد حمایت قرار دهند. 
گفتنی است:نمایشگاه مدرسه انقلاب شنبه ۱۴ بهمن ماه سال جاری با حضور استاندار خراسان شمالی و نماینده ولی فقیه در دبیرستان دخترانه صدرا افتتاح می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.