شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵

عضو فراکسیون ورزش مجلس:

نمایندگان به جام جهانی نخواهند رفت

جعفرآبادی

قدس آنلاین: غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلام با بیان اینکه نمایندگان مجلس در مسابقات جام جهانی فوتبال حضور پیدا نمی‌کنند، اظهار داشت: یکی از سایت‌های ورزشی در خصوص اعزام نمایندگان مجلس به مسابقات جام جهانی اخباری را منتشر کرده است که آن را به عنوان عضو فراکسیون ورزش مجلس تکذیب می‌کنم.

عضوکمیسیون برنامه،بودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی تأکید کرد:تا جایی که اطلاع دارم با توجه به شرایط اقتصادی کشور، نمایندگان قصد حضور در مسابقات جام جهانی فوتبال را ندارند و هر چند که تا این لحظه چنین برنامه‌ای نیز وجود نداشته اما اکثر نمایندگان مخالفت خود را با حضور در این مسابقات را اعلام کرده اند.

نماینده مردم رشت در مجلس دهم شورای اسلامی تأکید کرد:با وجود اینکه نمایندگان نقش نظارتی بر چنین برنامه‌هایی دارند اما به دلیل شرایط اقتصادی کشور و تنگناهای مردم با حضور و اعزام به مسابقات اعلام مخالفت کرده‌ایم.

وی گفت:شخصا در باره اعزام نمایندگان به مسابقات جام جهانی با هیچ رسانه های مصاحبه نکردم و ضمن تکذیب این خبر تأکید دارم که طرح چنین مباحثی در راستای تخریب قوه مجریه و مقننه کشور است و با اهداف سیاسی این کار صورت گرفته است؛با این حال اکثر قریب به اتفاق نمایندگان راغب به حضور در مسابقات نیستند.

جعفرزاده ایمن آبادی با بیان اینکه نمایندگان تمایل دارند در راستای رفع مشکلات مردم اقدام کنند، بیان داشت:نمایندگان مجلس با هدف همراهی در شرایط سخت اقتصادی سفرهای خارجی خود را منتفی کردند بنابراین از حضور در مسابقات جام جهانی نیز انصراف داده اند.

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: اینکه رسانه‌ها منتشر کرده‌اند برای حضور نمایندگان دراین مسابقات قرعه کشی می‌شود؛کذب محض است، نمایندگان تمایلی به حضور در این برنامه ندارد در عوض تمایل دارند در راستای رفع مشکلات مردم اقدام کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.