سه‌شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۹

ماجرای استخدام فرزند هنرپیشه معروف چه بود؟

استخدام

امروز خبری منتشر شد که پرده از برخی بی اخلاقی ها در دوران انتخابات برداشت.

به گزارش قدس آنلاین - تیتر خبر این بود: "فرزند هنرپیشه معروف حکم ریاست در مترو گرفت"

خبری که محسن سرخو عضو ناکام شورای شهر، آن را ادعا کرده بود. وی در گفتگو با خبرگزاری ها گفته بود: "فرزند هنرپیشه معروف و یا دو فرزند مدیرکل یکی از سازمان‌ها که در فعالیت‌های انتخاباتی نیز حضور داشته، جذب مترو شده و بدون طبقه بندی مشاغل بعد از دو ماه حکم ریاست گرفته"

یک فرد با خواندن این مطلب چه فکری می کند؟ پاسخش واضح است. فرزند هنرپیشه (پرویز پرستویی) سهم حمایت پدرش از یک کاندیدا را گرفته است. اما آیا همگان مطلع نیستند که آقای پرویز پرستویی به جریان رقیب آقای قالیباف رأی داد و تبلیغ کرد؟

آیا فرزند یک هنرمند، حق کار کردن و مسئولیت گرفتن ندارد؟

آیا نباید از قالیباف تشکر کرد که اجازه حضور مخالفان سیاسی خود را در عرصه های گوناگون می دهد؟

احسان مقدم، مدیر روابط عمومی مترو و سخنگوی این سازمان در همین رابطه گفته است:

"به کارگیری بهروز پرستویی ربطی به پدرش نداشته. ایشان لیسانس مرتبط با کارشان را دارند. من به عنوان مدیر واحد روابط عمومی، چهار مسئول اداره دارم که یکی از این ادارات یعنی اداره تبلیغات را بهروز پرستویی در اختیار دارد.  

ایشان کارمند روابط عمومی سایپا بود. در مؤسسه ورزشی‌شان کار کرده بود، شش سال سابقه داشت. با شناختی که از ایشان داشتم خواستم که بیاید. در مرحله جذب ایشان و گرفتن نامه جذبش، پدر او هیچ نقشی نداشته است و خود ما این کار را کردیم. پدر ایشان هیچ دخالتی نکرد. این نامردی و تهمت است که کسی بگوید او به واسطه پدرش استخدام شد.

ما سال‌های ۹۰ تا ۹۲، زمان مدیرعامل وقت، ۴ هزار نفری را جذب کردیم. با درخواست‌هایی که می‌آمد، دستور جذب داده می‌شد. برای هیچکس آزمونی نبود و هر کسی که جذب شد، به همین صورت بود. البته کمیته‌ای بود که نظارت داشت و طبقه‌بندی شغلی را مشخص می‌کرد. من دارم واقعیت را می‌گویم. این صحبت‌هایی که مطرح شده ارتباطی به پدرش نداشته است. ما خودمان بهروز را می‌شناختیم و جذبش کردیم. "

پرویز پرستویی برای همه مردم ایران قابل احترام است. در جریان انتخابات گذشته و قبل تر، ایشان از طیف مقابل قالیباف حمایت کرده ولی آیا این دلیل می شود که فرزند ایشان در منصبی که شایستگی آن را داشته قرار نگیرد؟

منبع: دانا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.