یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۱

مسئول ستاد اقامه نماز هرمزگان:

رئیس جمهور در اجلاس سراسری نماز حضور می‌یابد

اجلاس نماز

بندرعباس - مسئول ستاد اقامه نماز هرمزگان با اشاره به برگزاری اجلاس سراسری نماز به میزبانی بندرعباس ‌ گفت: شخصیت‌هایی همانند رئیس جمهور نیز قرار شده که در این رویداد شرکت کنند.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از ستاد اقامه نماز هرمزگان، حجت‌الاسلام محمدحسن فروزان‌نژاد اظهار داشت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده این اجلاس سی‌ام آذرماه امسال برگزار می‌شود که در آن شاهد حضور شخصیت‌های مهم دینی و سیاسی از جمله رئیس جمهور خواهیم بود.

وی ضمن تاکید بر همکاری همه دستگاه‌های استان به منظور برگزاری هر چه بهتر این اجلاس سراسری، افزود: در این اجلاس پیام مقام معظم رهبری نیز قرائت خواهد شد.

امام جمعه موقت بندرعباس و رئیس ستاد اقامه نماز هرمزگان با اشاره به موضوع برگزاری بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز، تصریح کرد: نماز در فضای مجازی مورد تاکید مقام معظم رهبری است و به همین خاطر بیست و ششمین اجلاس با موضوع نماز و فضای مجاری انتخاب شده است و در این راستا باید کانال‌های تلگرامی و اپلیکیشن‌های کاربردی و جذاب با موضوع نماز برای فضای مجازی طراحی شود.

فروزان‌نژاد ضمن تاکید بر ترویج ارزش‌های دینی و اسلامی در جامعه، خاطرنشان کرد: اگر در جامعه دچار آسیب‌های اجتماعی، فساد و فحشا شدیم به‌خاطر دوری از نماز است و باید ما فرهنگ نماز را در کشور ترویج و نهادینه کنیم و اگر از نماز غافل شویم جامعه بی‌روح می‌شود.

به گزارش تسنیم، روند برگزاری اجلاس‌های سراسری نماز از سال ۱۳۷۰ و از شهر مقدس مشهد آغاز شد و تاکنون ۲۵ دوره این اجلاس در استان‌های مختلف کشور برگزار شده است.

منبع: مهر

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.