یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۹

فرمانده نیروی زمینی ارتش در همدان:

هیچ خطری ایران را تهدید نمی‌کند

فرمانده ارتش

همدان - فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت :هیچ خطری ایران را تهدید نمی‌کند و در آستانه هیچ جنگی نیستیم.

به گزارش خبرنگار قدس ،امیر سرتیپ کیومرث حیدری در بازدید از تیپ مستقل ۳۱۶ زرهی شهید قهرمان استان همدان، اظهار کرد: استان همدان در دوران دفاع مقدس نقش بی‌بدیلی را ایفا کرد و نوار مرز غرب کشور خاطرات ماندگار شهدای همدان را فراموش نمی‌کند.
وی افزود: هیچ کشوری ایران را تهدید نمی کند اما دلیل نمی‌شود از آماده بودن غافل شویم و همواره باید خود را در سنگر احساس کنیم و در آستانه هیچ جنگی قرار نداریم. 
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: استان همدان در دوران دفاع مقدس نقش بی بدیلی را ایفا کرد و نوار مرز غرب کشور خاطرات ماندگار شهدای همدان را فراموش نخواهد کرد.
وی با اشاره به اینکه تعدادی پروژه عمرانی در تیپ افتتاح خواهد شد، اضافه کرد: تیپ مستقل زرهی همدان یکی از تیپ‌های مورد اعتماد ارتش است و امروز آمده‌ایم تا برای بازدید از آمادگی رزمی، دفاعی و تجهیزی این تیپ اطمینان‌خاطر حاصل کنیم.
حیدری به فعالیت‌های تیپ زرهی همدان اشاره کرد و گفت: این تیپ سال گذشته در مسابقات رزمی دفاعی نیروی زمینی ارتش رتبه نخست را کسب کرد.
وی تاکید کرد: به درجه‌ای از بازدارندگی و توان دفاعی رسیدیم که کسانی‌که داعی دشمنی ما را داشتند امروز به حیله‌های غیرنظامی متوسل شده‌اند و این نتیجه حضور، ایستادگی و تحقق اصل روی پای خود ایستادن در نیروهای مسلح است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: با افتخار اعلام می‌کنم در نیرویی که مسئولیت آن برعهده بنده است، صفر تا صد تجهیزات مورد نیاز را یا خودمان تولید می‌کنیم یا توسط سایر نیروهای دفاعی و نظامی تولید کرده و هیچ اتکا و نگاهی به بیگانه نداریم چرا که به این مقام رسیدیم که محکم در دهان هر دشمنی بزنیم که داعیه نگاه کردن به کشور ما را دارد.
منبع:ایسنا
انتهای پیام/

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.