چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۹

اجتماع بزرگ غنچه‌های حسینی دوشنبه در حرم رضوی برگزار می‌شود

اجتماع بزرگ غنچه‌های حسینی

معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: همزمان با سالروز شهادت حضرت رقیه(س) ویژه برنامه اجتماع بزرگ غنچه‌های حسینی در حرم رضوی برگزار می‌شود.

 به گزارش قدس آنلاین، حسینی معاون تبلیغات آستان قدس رضوی عنوان کرد: اجتماع بزرگ «غنچه‌های حسینی» دوشنبه ۲۳ مهرماه مصادف با پنجم صفر سالروز شهادت حضرت رقیه(س) ساعت ۸ صبح در صحن جمهوری اسلامی برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه این برنامه ویژه کودکان ۶ تا ۸ سال تدارک دیده شده است، ادامه داد: والدین و مربیان مدارس ابتدایی برای ثبت نام کودکان و دانش‌آموزان می‌توانند از ۱۶ تا ۱۹ مهرماه در ساعات اداری به پایگاه آداب زیارت شهید هاشمی‌نژاد واقع در صحن جامع رضوی مراجعه کنند.
حجت لاسلام حسینی تصریح کرد: برنامه‌های زیادی مثل مسابقه شعر خوانی، مدیحه سرایی و سخنرانی برای این همایش تدارک دیده شده که با حضور مربیان کودک و نوجوان برگزار می‌شود.
این مسئول درآستان قدس رضوی با اشاره به اینکه مربیان مدارس و والدین جهت ثبت نام می‌توانند با شماره ۳۲۰۰۳۷۳۸ تماس بگیرند، خاطرنشان کرد: اجرای سرود، پرده خوانی و نمایش عروسکی با موضوع بیان واقعه عاشورا و اهدای بسته‌های فرهنگی و کتاب از دیگر برنامه‌های اجرایی در این همایش است.
منبع:آستان نیوز
انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.